بنر استند برای انتخابات

بنر لایه باز استند انتخابات

طرح بنر استندی انتخابات که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در فرمت psd طراحی شده است و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع بنر برای انتخابات و یا انواع بنر استند برای انتخابات و .... استفاده نمایید

بنر استند انتخابات

طرح لایه باز بنر استند انتخابات متشکل از لایه های زیر به صورت مجزا میباشد : طرح تذهیب اسلامی ایرانی در بکگراند بنر انتخابات ، مکانی برای قرار دادن تصویر و نام کاندیدا مورد نظر که به صورت پیش فرض قرار داده شده ، وکتور png گل ، شعار انتخاباتی ، وکتور پرچم ایران با کیفیت ، وکتور نور ، کادر برای قرار دادن نام کاندیدا ، خطاطی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، و ... که همه قسمت های این طرح لایه باز بنر استند انتخابات قابل ویرایش و جابه جایی است.

طرح لایه باز بنر استندی انتخابات

طرح بنر استند انتخابات که نمونه تصویر آ را در بالا نیز مشاهده می نمایید در اندازه 200 در 90 سانتی متر طراحی شده است که می توانید به صورت بنر استند تبلیغاتی برای کاندیدا انتخابات استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز میتوانید نمونه های لایه باز این بنر استند برای انتخابات را مشاهده نمایید.

 

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر استند انتخابات

طرح بنر استند انتخابات

دانلود بنر لایه باز استند انتخابات

 

جدول مشخصات بنر استندی کاندیدا انتخابات
کد طرح 2414
فرمت PSD
مد رنگی  CMYK
رزولیشن 72
سایز 90*200 cm
حجم فایل 24 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر استندی انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود