بنر لایه باز تبلیغاتی انتخابات

بنر لایه باز انتخابات مجلس

طرح بنر انتخابات در فرمت psd بوده و لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید پس از دانلود این طرح در انواع چاپ پوسترهای تبلیغاتی انتخابات و یا چاپ بنرهای تبلیغاتی انتخابات مجلس و ... با توجه به نیاز خودتان استفاده نمایید.

طرح بنر برای انتخابات مجلس

طرح لایه باز بنر انتخابات دارای قسمت های زیر می باشد : مکانی برای قرار دادن تصویر نامزد مورد نظر شما که به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، مکانی برای قرار دادن نام نامزد مورد نظر مشا که به صورت پیش فرض وارد شده ، وکتور png پرچم ایران ، وکتور png گل مینیاتوری ، طرح اسلیمی در زمینه طراحی ، تایپوگرافی شعار انتخابات با عنوان شهر نو با تفکری نو که به صورت خط نستعلیق و شکسته طراحی شده ، تایپوگرافی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، وکتور نور ، طرح تذهیب در بکگراند بنر برای انتخابات و ... که همه موارد نام برده و .. را می توانید ویراش نمایید و یا جابه جا نمایید.

طرح بنر برای انتخابات مجلس

بنر لایه باز انتخابات مجلس که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در اندازه 30 در 42 سانتی متر طراحی شده و با رزولویشن 300 که می توانید این اندازه را تغییر داده و به اندازه های 2 در 3 متر و ... چاپ و استفاده نمایید. در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر تبلیغاتی انتخاباتی را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر انتخابات مجلس

بنر تبلیغاتی انتخابات لایه باز

بنر انتخابات مجلس

 

جدول مشخصات بنر تبلیغاتی انتخابات
کد طرح 2368
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 22 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر تبلیغاتی انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.