بنر آغاز سال تحصیلی جدید و ماسک زدن

بنر بازگشایی مدارس و پیشگیری از کرونا در فرمت psd و لایه باز ، در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است ، که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر برای پیشگیری از کرونا و آغاز سال تحصیلی جدید ویژه مدارس دخترانه ، استفاده نمایید همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید این طرح ، به صورت عمودی طراحی شده است. این طرح بنر مدارس ، ویژه مدرسه های دخترانه بوده است.

بنر آغاز سال تحصیلی جدید و ماسک زدن در مدارس

طرح بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کرونا ، از قسمتهای زیر تشکیل شده است : تصویر png دانش آموز دختر بچه با حجاب به همراه لباس فرم مدرسه و ماسک به صورت به همراه کیف مدرسه با کیفیت بالا ، تصویر png پرچم ایران به شکل ریسه ، وکتور png تخته سیاه به همراه لوازم التحریر مدرسه ، وکتور png مرغ فانتزی و کودکانه ، وکتور png کتاب و لوازم التحریر ، وکتور png ساعت ، خطاطی متن بنر برای بازگشایی مدارس : با مهر رو به فردا ، خطاطی نستعلیق شکسته متن بنر تبریک بازگشایی مدارس : فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت گرامی باد ، متن آغاز سال تحصیلی با رعایت پروتکل های بهداشتی و نوشته من ماسک می زنم و ... که می توانید همه قسمت ها را تغییر و ویرایش و جابجا نمایید.

بنر تبریک آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس و ماسک زدن

همانطور که در تصویر نمونه مشاهده می نمایید این طرح ، در اندازه استاندارد 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است ، که می توانید به صورت بنر 2 در 3 متر و یا بزرگ تر استفاده نمایید در تصاویر زیر می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر بازگشایی مدرسه ها و پیشگیری از کرونا برای مدارس دخترانه ، و ... استفاده نمایید

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر آغاز سال تحصیلی جدید مدارس دخترانه و ماسک زدن

بنر آغاز سال تحصیلی جدید و ماسک زدن

بنر بازگشایی مدارس و پیشگیری از کرونا

جدول مشخصات بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کرونا

کد طرح 2729
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 15 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بنر آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کرونا

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود