بنر استندی انتخابات

بنر استندی انتخابات

  • پنجشنبه 28 آذر 1398
  • 282
0ديدگاه

بنر استند انتخابات لایه باز

طرح لایه باز بنر استند انتخابات

بنر استندی انتخابات که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید به صورت لایه باز و در فرمت psd طراحی شده است که می توانید کلیه قسمت های این طرح لایه باز بنر استندی انتخاباتی را ویرایش نمایید و سپس به صورت بنر استند برای کاندیدا انتخاباتی مورد نظرتان استفاده نمایید این طرح بنر استند انتخابات در اندازه 200 در 90 سانتی متر طراحی شده است.

بنر استند انتخابات

طرح لایه باز بنر استندی برای انتخابات که تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید متشکل از لایه های زیر به صورت مجزا میباشد که عبارتند از : وکتور png پرچم ایران ، وکتور نور ، مکان برای قرار دادن تصویر و نام نامزد انتخاباتی مورد نظر شما که به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، شعار انتخاباتی شهر آباد و ایرانی سربلند که میتوانید تغییر دهید ، مکانی برای قرار دادن سوابق کاندیدا مورد نظر ، وکتور png گل ، طرح png اسلیمی ، طرح بکگراند تذهیب دار در زمینه بنر ، و ... که می توانید همه قسمت های این بنر استندی انتخابات را ویرایش نمایید.

طرح بنر لایه باز و استندی انتخابات مجلس

طرح بنر استندی انتخابات را می توانید در سایزهای استاندارد بنر استندی استفاده نماید در تصاویر زیر نیز میتوانید نمونه های لایه باز این بنر استند انتخابات را مشاهده نمایید

 

نمونه تصویر طرح لایه باز استند انتخابات

بنر لایه باز استند برای انتخابات

بنر استندی برای انتخابات

 

جدول مشخصات طرح بنر استند انتخابات
کد طرح 2416
فرمت PSD
مد رنگی  CMYK
رزولیشن 72
سایز 90*200 cm
حجم فایل 20 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر استندی انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود