بنر استند انتخابات مجلس

بنر استند انتخابات

طرح لایه باز بنر استندی انتخابات در فرمت psd و لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع بنرهای استندی انتخابات و یا انواع بنرهای استند برای کاندیدا انتخابات و یا انواع طرح های بنر استندی انتخابات برای نامزد انتخابات و .... استفاده نمایید این طرح لایه باز بنر انتخابات در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است.

بنر لایه باز استند انتخابات

طرح بنر لایه باز و استندی انتخابات که نمونه تصویر آن را در بالا نیز میتوانید مشاهده نمایید به صورت لایه باز بوده و دارای قسمت های زیر میباشد : طرح تذهیب اسلامی ایرانی در بکگراند بنر انتخاباتی ، مکانی برای قرار دادن نام نامزد انتخاباتی و تصویر نامزد انتخاباتی مورد نظر شما ، وکتور png پرچم ایران ، وکتور نور ، وکتور png گل، خطاطی نستعلیق نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، خطاطی شعار انتخاباتی یا عنوان شهری آباد و ایرانی سربلند و ... که می توانید کلیه قسمت های این بنر انتخاباتی به صورت استندی ، را ویرایش و جابه جا نمایید.

طرح بنر تبلیغاتی استند انتخابات

بنر تبلیغاتی و استندی کاندیدا انتخابات مجلس که نمونه تصویر این بنر استندی انتخابات را در بالا مشاهده کردید در اندازه استاندارد استند 200 در 90 سانتی متر طراحی شده است که میتوانید به صورت استند تبلیغاتی برای کاندیدا انتخابات استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز و کیفیت این بنر استندی انتخابات را مشاهده نمایید.

 

نمونه تصویر و طرح لایه باز استند انتخابات

استند انتخابات مجلس

بنر استندی انتخابات مجلس

 
جدول مشخصات طرح لایه باز بنر استند تبلیغاتی انتخابات
کد طرح 2410
فرمت PSD
مد نگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 900*200 cm
حجم فایل 22 MB
قیمت(تومان) 15/000 تومان

خرید و دانلود طرح لایه باز استند انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود