بنر روز ازدواج

بنر ازدواج امام علی و فاطمه زهرا و یا بنر روز ازدواج در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع طرح بنر برای روز ازدواج و یا بنر سالروز ازدواج امام علی (ع) و فاطمه زهرا(س) و یا به صورت پوستر برای روز ازدواج و یا پوستر روز ازدواج امام علی و حضرت فاطمه و ... در اندازه های مختلف استفاده نمایید.

بنر لایه باز روز ازدواج

بنر لایه باز روز ازدواج و یا طرح بنر روز ازدواج و بنر لایه باز سالروز ازدواج امام علی و حضرت فاطمه شامل قسمتهای زیر می باشد : تصویر png برگ درختان ، طرح تذهیب اسلامی در بک گراند طرح بنر روز ازدوا ، تایپوگرافی علی و فاطمه به همراه مرغ و گل های اسلیمی ، تصویر png کبوتر سفید ، تصویر png گل های رنگی اسلیمی و مینیاتوری ، خطاطی متن بنر اول ذی الحجه سالروز ازدواج حضرت علی و فاطمه سلام الله علیها و روز ازدواج گرامی باد ، که به صورت نستعلیق طراحی شده است و ... شما می توانید همه قسمتهای این طرح بنر روز ازدواج و سالروز ازدواج امام علی و حضرت فاطمه را با توجه به نیاز خود ویرایش و سپس استفاده نمایید.

بنر سالروز ازدواج حضرت علی و فاطمه

بنر سالروز ازدواح حضرت علی و فاطمه در اندازه استاندارد 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت بنر 2 در 3 متر و یا بزرگتر و ... به صورت پوستر و یا بنر برای این مناسبت استفاده نمایید در تصویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و یا بنر روز ازدواج را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر روز ازدواج امام علی و حضرت فاطمه و روز ازدواج

بنر سالروز ازدواج امام علی و فاطمه زهرا

بنر روز ازدواج

 جدول مشخصات طرح بنر لایه باز روز ازدواج امام علی و حضرت فاطمه و یا بنر روز ازدواج

کد طرح 2699
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 21 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز روز ازدواج

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود