بنر بازگشایی مدارس و پیشگیری از کرونا

بنر آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کرونا مدارس دخترانه ، در فرمت psd و به صورت لایه باز در گروه طراحی "پی اس دی پرینت" تهیه و طراحی شده است ، که می توانید در انواع چاپ بنر آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کورنا ، و یا بنر بازگشایی مدارس و پیشگیری از کورنا برای مدارس دخترانه و یا دبستان دخترانه و ... استفاده نمایید قسمتهای مختلف طرح را نیز می توانید ویرایش نمایید. این طرح ویژه بنر مدارس می باشد.

بنر تبریک بازگشایی مدارس و پیشگیری از کورنا

بنر لایه باز تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کورنا و ماسک زدن ویژه مدارس دخترانه ، که نمونه تصویر آن را در بالا نیز مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : تصویر باکیفیت png دانش آموز دختربچه باحجاب به همراه ماسک به صورت ، تصویر png ریسه های پرچم ایران و رسه های رنگی ، وکتور png تابلو چوبی فانتزی به همراه نوشته : تنها راه مقابله با ویروس کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی ، وکتور png کتاب های فانتری و کودکانه ، وکتور png لوازم التحریر ، وکتور png مدادهای رنگی ، وکتور png گل های کودکانه و فانتزی ، وکتور png بادکنکهای رنگی به همراه ریسه ، وکتور png برگ های درخت ، نوشته من ماسک می زنم ، خطاطی نستعلیق متن بنر تبریک بازگشایی مدارس : آغاز سال تحصیلی جدید آغاز مهربانی و مهرورزی بر شما دانش آموزان و معلمان گرامی مبارک باد ، وکتور png موج و آسمان در بک گراند طرح و .... که می توانید همه قسمتهای این بنر تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کورنا ، را ویرایش و جابجا نمایید.

بنر آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کرونا

طرح بنر آغاز سال تحصیلی جدید و ماسک زدن برای مدارس دخترانه و یا دبستان دخترانه ، در اندازه استاندارد 300 در 100 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید در انواع سایزهای بنر برای مدارس دخترانه و یا دبستان های دخترانه ، استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و رعایت پروتکل های بهداشتی ، را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کورنا

بنر بازگشایی مدارس و پیشگیری از کورنا

بنر آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کورنا

جدول مشخصات بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کورنا

کد طرح 2728
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 100*300 CM
حجم فایل 30 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بنر آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کورنا

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود