بنر بازگشایی مدارس و ماسک زدن

بنر آغاز سال تحصیلی جدید و رعایت پروتکل بهداشتی برای مدارس دخترانه ، در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر بازگشایی مدارس و ماسک زدن ، و یا بنر شروع سال تحصیلی جدید و ماسک زدن و پیشگیری از کرونا ، و ... استفاده نمایید. این طرح جزوه طرح های بنر مدارس می باشد که در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است.

بنر بازگشایی مدارس و ماسک زدن

بنر بازگشایی مدارس و ماسک زدن ویژه مدارس دخترانه از قسمتهای زیر تشکیل شده است : تصویر png دانش آموز دختر با لباس فرم مدرسه و کوله پشتی و ماسک به صورت با کیفیت بالا ، خطاطی نستعلیق هم شاگردی سلام ، وکتور png ریسه های پرچم ایران ، وکتور png لوازم التحریر کودکانه و فانتزی ، وکتور png برگ های پاییزی ، متن رعایت پروتکل های بهداشتی تنها راه مقابله با ویروس کرونا ، متن دانش آموزان عزیز ضمن تبریک سال تحصیلی جدید با ماسک وارد شوید ، دوربری لوازم التحریر شامل کتاب ، جا مدادی و کره زمین به صورت فانتزی و کودکانه ، دوربری گل های اسلیمی ، دوربری ابر و ... که می توانید همه قسمتهای این بنر بازگشایی مدارس و ماسک زدن را ، ویرایش و جابجا نمایید.

بنر آغاز سال تحصیلی جدید و رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس

طرح لایه باز بنر آغاز سال تحصیلی جدید و ماسک زدن و رعایت پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از کرونا ، در اندازه استاندارد 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت بنر عمودی برای چاپ در اندازه های 2 در 3 متر و یا بزرگ تر و ... استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر آغاز سال تحصیلی جدید و ماسک زدن را نیز مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر بازگشایی مدارس و ماسک زدن

بنر آغاز سال تحصیلی جدید و ماسک زدن

بنر شروع سال تحصیلی جدید و ماسک زدن

جدول مشخصات بنر لایه باز شروع سال تحصیلی جدید و رعایت پروتکل بهداشتی در مدارس

کد طرح 2734
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 21 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بنر آغاز سال تحصیلی جدید و رعایت پروتکل بهداشتی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود