بنر لایه باز آغاز امامت حضرت مهدی

بنر لایه باز آغاز امامت حضرت مهدی

در فرمت psd بوده و قابل ویرایش که در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است شما می توانید از طرح بنر آغاز امامت حضرت مهدی عج در انواع چاپ بنر برای آغاز امامت حضرت مهدی عج و یا بنر آغاز امامت حضرت ولی عصر عج و یا چاپ بنر برای تبریک آغاز امامت حضرت مهدی(عج) و... استفاده نمایید.

بنر آغاز امامت حضرت مهدی

به صورت لایه باز بوده که دارای قسمت های زیر میباشد : تایپوگرافی یا صاحب الزمان ، طرح تذهیب اسلامی در زمینه بنر ، وکتور png پروانه ، وکتور png گل و مرغ مینیاتوری ، وکتور png گل ، وکتور اسلیمی ، متن بنر برای آغاز امامت حضرت مهدی : هشتم ربیع الاول آغاز امامت حضرت مهدی (عج) مبارک باد. که این متن به خط نستعلیق طراحی و تهیه شده ، طرح تذهیب در بکگراند بنر و ... که همه قسمت های این بنر لایه باز آغاز امام حضرت مهدی را می توانید ویرایش نمایید.

طرح بنر آغاز امامت حضرت مهدی عج

در اندازه 30 در 42 و با رزرولویشن 300 طراحی شده است که می توانید این اندازه را تغییر داده و به صورت بنر 2 در 3 متر و ... سایر اندازه هیا دلخوه خود با کیفیت بالا چاپ و استفاده نمایید رد تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر آغاز امامت حضرت ولی عصر عج و یا بنر آغاز ولادت جضرت صاحب الزمان حضرت مهدی را مشاهده نمایید.

 

نمونه بنر لایه باز آغاز امامت حضرت مهدی عج

بنر آغاز امامت حضرت مهدی

بنر لایه باز آغاز امامت حضرت مهدی

بنر لایه باز آغاز امامت حضرت مهدی

 

جدول مشخصات بنر لایه باز آغاز امامت حضرت مهدی (عج)
کد طرح 2322
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 23 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

دانلود بنر لایه باز آغاز امامت حضرت مهدی عج