بنر تبلیغاتی انتخابات

بنر انتخابات مجلس

طرح بنر لایه باز و تبلیغاتی انتخابات مجلس ، که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید به صورت لایه باز در فرمت psd در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع سایزهای های دلخواه خودتان با کیفیت بالا چاپ و استفاده نمایید

بنر لایه باز و تبلیغاتی انتخابات

طرح بنر انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت لایه باز طراحی شده که دارای قسمت های ذیل می باشد : مکانی برای قرار دادن نام کاندیدای مورد نظر شما که به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، مکانی برای قرار دادن تصویر نامزد انتخاباتی شما که به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، شعار انتخابات: شهر نو با تفرکی نو، که به خط شکسته نستعلیق طراحی شده ، و پیش فرض بوده ، طرح های تذهیب در زمینه طراحی ، وکتور png گل ، وکتور پرچم ایران ، تایپوگرافی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، وکتور پروانه ، وکتور ایر ، و ... که همه قسمت های این طرح را می توانید ویرایش نمایید.

طرح لایه باز بنر انتخابات

طرح تبلیغاتی انتخابات که نمونه تصویر آن را نیز مشاهده کردید در اندازه 30 در 42 و با رزرولویشن 300 بوده و دارای کیفیت بالایی بوده که می توانید در اندازه های 2 در 3 متر و ... بزرگتر حتی نیز و یا  به صورت پوستر برای انتخابات در اندازه A3 و .. استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز نمونه لایه باز و کیفیت این طرح بنر برای انتخابات را مشاهده می نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر انتخابات

بنر لایه باز برای انتخابات

بنر تبلیغاتی انتخابات لایه باز

 

جدول مشخصات بنر لایه باز  برای انتخابات
کد طرح 2363
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 26 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

دانلود بنر لایه باز و تبلیغاتی انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.

دسته بندي شده در : بنرهای انتخابات ,