بنر لایه باز روز عرفه

بنر+عرفه
 

نمونه طرح لایه باز  
 

 بنر روز عرفه

بنر+روز+عرفه


جدول مشخصات طرح لایه باز بنر روز عرفه

کد طرح 1547
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 70 MB
قیمت(تومان) 3000

 .........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر روز عرفه می توان به موارد زیر اشاره نمود : 

طرح بنر لایه باز روز عرفه به صورت لایه باز و psd میباشد که لایه های آن عبارتند از : طرح png کبوترحرم، وکتور دست در حال دعا، یا طرح png دست در حال دعا، طرح تذهیب و اسلمی در زمینه طر، تایپوگرافی عرفه، وکتور ابر، وکتور نور، متن بنر روز عرفه: روز عرفان روز شناخت، و روز عید عارفان گرامی باد و متن انما هی المدحه ثم الاقرار بالذنب ثم المساله به همراه ترجمه آن ابتدا خداوند را مدح و ستایش کنید، سپس به گناهان خود اقرار نمایید و بعد از آن خواسته خود را بخواهید. که این متن از بحار الانوار جد 93 صفحه 318 میباشد. که همه این لایه ها در این طرح به صورت مجزا میباشد و شما می توانید آنها را ویرایش نمایید.

سایز طرح بنر لایه باز روز عرفه به صورت 30 در 42 با دی پی ای 300 طراحی شده است که این سایز را شما می توانید به تناسب به 2 در 3 یا 3 در 4  با دی پی ای 72 تغییر دهید بدون هیچ افت کیفیتی(تست شده است)

شما می توانید از طرح بنر لایه باز روز عرفه در انواع چاپ های دیجیتالی و افست خود مانند چاپ روز بنر و پوستر به توجه به سایز مورد نظر و جنس مورد نظر خود استفاده نمایید.

مد رنگی طرح بنر مراسم عرفه به صورت استاندارد شده cmyk میباشد که خروجی چاپ آن برای مثال روی بنر با طرح اولیه آن تفاوت نخواهد داشت.
توضیح مختصری در مورد روز عرفه :
عَرَفَه، ۹ ذی‌الحجه، یک روز پیش از عید قربان است، روز عرفه از اعیاد عظیم است اگر چه به اسم عید نامیده نشده و روزی است كه حق تعالی بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود فراخوانده و سفره های جود و احسان خود را برای ایشان گسترانیده و شیطان در این روز خوار و حقیرتر و رانده تر، و در خشمناك ترین اوقات خواهد بود عرفات نام جایگاهی است كه حاجیان در روز عرفه (نهم ذی الحجه) در آنجا توقف می كنند و به دعا و نیایش میپردازند و پس از برگزاری نماز ظهر و عصر به مكه مكرمه باز میگردند منبع:بیتوته

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : سایر بنرها ,

تصوير استاتيك