بنر روز عرفه

  • چهارشنبه 17 مرداد 1397
  • 70
دیدگاه

دانلود طرح بنر روز عرفه

بنر+لایه باز+روز+عرفه

نمونه طرح لایه باز  
 

 طرح+بنر+روز+عرفه

 دانلود+بنر+روز+عرفه


جدول مشخصات طرح لایه باز بنر روز عرفه

کد طرح 1546
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 58 MB
قیمت(تومان) 3200

 .........................................................................................................................

 از ویژگی های طرح بنر لایه باز روز عرفه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

طرح بنر لایه باز روز عرفه به صورت لایه باز است که لایه های آن عبارتند از : وکتور کبوتر ، وکتور گنبد امام حسین، یا وpng گنبد امام حسن(ع) طرح تذهیب و اسلمی در زمینه طراحی ، تایپوگرافی عرفه، طرح اسلیمی ، متن بنر روز عرفه : روز عرفان ، روز شناخت و روز عید عارفان گرامی باد به خط نستعلیق و فرازی از دعای عرفه : الهی ما اقربک منی و ابعدنی عنک به همراه ترجمه آن " خدایا جقدر به من نزدیکی و من از تو دورم. "و .... که همه این لایه ها را شما می توانید تغییر و جابه جا نمایید.

طرح بنر برای روز عرفه به سایز 30 در 42 طراحی شده است که این سایز مختص چاپ بنر یا چاپ دیجیتالی 2 در 3 متر یا 3 در4 متر با dpi 72 میباشد و یا اینکه به صورت پوستر نیز می توانید به صورت افست چاپ نمایید. طرح کیفیت لازم برای هر دو مورد چاپ دیجیتالی و افست را دارا میباشد.

طرح بنر لایه باز روز عرفه در مد رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است و جاپ آن روز هر متریالی مانند ترکیب رنگ راحی آن میشود در نتیجه خروجی بسیار خوبی خواهد داشت.

توضیح مختصری در مورد روز عرفه :
عَرَفَه، ۹ ذی‌الحجه، یک روز پیش از عید قربان است، روز عرفه از اعیاد عظیم است اگر چه به اسم عید نامیده نشده و روزی است كه حق تعالی بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود فراخوانده و سفره های جود و احسان خود را برای ایشان گسترانیده و شیطان در این روز خوار و حقیرتر و رانده تر، و در خشمناك ترین اوقات خواهد بود عرفات نام جایگاهی است كه حاجیان در روز عرفه (نهم ذی الحجه) در آنجا توقف می كنند و به دعا و نیایش میپردازند و پس از برگزاری نماز ظهر و عصر به مكه مكرمه باز میگردند منبع:بیتوته

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : سایر بنرها ,

تصوير استاتيك