طرح بنر لایه باز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

 بنر+بازگشت+آزادگان

نمونه طرح لایه باز  
 

 طرح+بنر+بازگشت+آزادگان

 بنر+لایه باز+بازگشت+آزادگان


جدول مشخصات طرح لایه باز بنر بازگشت آزادگان

کد طرح 1545
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل 47 MB
قیمت(تومان) 3400

 .........................................................................................................................

از جمله نکات برجسته طرح بنر 26 مرداد، سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی میتوان به موراد زیر اشاره نمود :

طرح بنر لایه باز سالروز بازگشت آزادگان متشکل از چندین لایه میباشد که عبارتند از : وکتور کبوتر، png کبوتر، png پرچم ایران ، یا وکتور پرم ایران با کیفیت بالا، وکتور گل شقایق یا png گل لاله، تایپوگرافی بازگشت آزادگان، متن "بیست و ششم مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گرامی باد" ، وکتور قمقمه آب رزمندگان، وکتور یا png پوتین سرباز، طرح تذهیب، تصویر بازگشت آزاده و .... که همه این موارد به صورت لایه باز میباشد.

طرح بنر 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن، در سایز استاندارد افقی بنر یعنی 300 در 100 سانتی متر یا به عبارتی سه در یک طراحی شده است که مناسب برای چاپ دیجیتال بنر میباشد.

طرح سالروز بازگشت آزادگان در فرمت psd یا لایه باز میباشد که نموه طرح لایه باز آن را در تصاویر بالا مشاهده مینمایید که همه این لایه های نام برده در بالا قابل جابه جایی و ویرایش است.

طرح بنر لایه باز بازگشت آزادگان به میهن، با مد رنگی استاندارد cmyk میباشد که خروجی چاپ بنر آن با طرح اولیه آن تفاوتی نخواهد داشت.

سایر طرح های سالروز بازگشت آزادگان را از اینجا دانلود نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای مناسبتهای ملی ,

تصوير استاتيك