دانلود بنر لایه باز 26 مرداد، سالروز بازگشت آزادگان به میهن

 بنر لایه باز بازگشت آزادگان

نمونه طرح لایه باز  
 

 بنر+لایه باز+بازگشت+آزادگان

 بنر+بازگشت+آزادگان


جدول مشخصات طرح لایه باز بنر بازگشت آزادگان به میهن

کد طرح 1544
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 37 MB
قیمت(تومان) 3500

 ........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز بیست ششم مرداد، سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی می توان به موراد زیر اشاره نمود : 

طرح بنر سالروز بازگشت آزادگان با فرمت psd و یا به عبارتی لایه باز میباشد که متشکل از لایه های زیر میباشد: تایپوگرافی بازگشت آزادگان، وکتور کبوتر، وکتور پرچم ایران یا png پرچم ایران ، طرح تذهیب در زمینه طراحی، متن بیست ششم مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گرامی باد" به خط نستعلیق، وکتور گل لاله و شقایق، png گل لاله، png پوتین سرباز، تصویر بازگشت آزادگان، وکتور گل لاله پر پر ، وکتور قمقمه آب رزمندگان، و... که همه این لایه ها به صورت مجزا و قابل تفکیک میباشد و شما می توانید با توجه به سلیقه خود آن ها را جابه جا نمایید.

طرح بنر 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان با سایز استاندارد 30 در 42 و با dpi 300 طراحی شده است که این سایز به صورت استاندارد شده استند های سطح شهر میباشد که شما می توانید با تغییر دی پی ای آن به 72 و تغییر سایز به دو در سه یا سه در چهار در استندهایی که شهرداری برای این کار اختصاص داده است استفاده نمایید. اینکه ما این بنر را در این سایز طراحی کرده ایم صرفا جهت کاهش حجم میباشد و با بزرگ کردن آن در سایز های مطرح شده افت کیفیت نخواهد داشت.

بنر لایه باز بازگشت آزادگان را می توانید در چاپ دیجیتالی مانند بنر استیکر و .. و یا با ماشین افست به صورت پوستر و ... در چاپ های خود می توانید استفاده نمایید و این موضوع بستگی به سلیقه مورد نظر شما دارد .

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای مناسبتهای ملی ,

تصوير استاتيك