لوح تقدیر لایه باز مسابقات تکواندو

لوح+تقدیر+ورزش+تکواندو
 

نمونه طرح لایه باز 
 

 لوح تقدیر تکواندو


جدول مشخصات طرح تقدیر حکم قهرمانی تکواندو

کد طرح 1533
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*21 cm
حجم فایل 13 MB
قیمت(تومان) 4200

 ........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح لایه باز لوح تقدیر و لوح قهرمانی ورزش تکواندو می توان به موارد زیر اشاره نمود : 

لوح تقدیر لایه باز ورزش تکواندو در فرمت psd میباشد که هر یک از اجزای این طرح قابل تغییر و جابه جایی و ویرایش است.

طرح لوح تقدیر ورزش تکواندو متشکل از چندین لایه میباشد که عبارتند از : طرح تذهیب در زمینه طراحی ، پرچم png ایران، وکتور تکواندو، طرح png گل مینیاتوری،تایپوگرافی بسمه تعالی در بالای طراحی ، تایپوگرافی لوح قهرمانی متن لوح تقدیر ورزش تکواندو،و سایر طرح ها و نقوش اسلامی و اسلیمی .توجه داشته باشید که زمینه طرح تذهیب این لوح تقدیر ثابت است.

لوح تقدیر ورزش تکواندو در سایز استاندارد A4 و یا به عبارتی در 30 در 21 طراحی شده است و شما میتوانید با توجه به سایز مدنظر خود این سایز را ویرایش و تغییر دهید.

مدرنگی طرح لوح تقدیر ورزش تکواندو cmyk میباشد که این مد رنگی استاندارد انواع چاپ های دیجیتالی و ماشینی میباشد که نتیجه و خروجی چاپ آن با طرح هیچ تفاوتی نخواهد داشت

شما می توانید لوح تقدیر و یا لوح قهرمانی ورزش تکواندو را در انواع چاپ های خود اعم از چاپ دیجیتال و افست مانند چاپ با پرینتر(ترجیحا جوهر افشان) و یا به صورت ماشینی (افست) در تیراژ بالا و در سایز استاندارد خود چاپ نمایید.
متن لوح تقدیر و لوح قهرمانی ورزش تکواندو :
جناب آقای
اينک که با استعانت از درگاه خدواند متعال و در پرتو تعليمات ارزنده مر بیان و تلاش و کوشش خود درسال ، مقام . رشته تکواندو را در مسابقات قهرماني احراز نموده ايد، به دريافت اين حکم نايل مي شويد. اميد است با ياري جستن از الطاف الهی، همواره نمونه بارزی از يک جوان ورزشکار با ايمان باشيد .
مدير تربيت بدني و تندرستي شهر

سایر طرح های لوح تقدیر در دیگر ورزش ها را از اینجا مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : تراکت ورزشی , لوح تقدیر ,

تصوير استاتيك