لوح تقدیر لایه باز مسابقات بسکتبال

لوح+قهرمانی+مسابقات+بسکتبال
 

نمونه طرح لایه باز 
 

لوح+تقدیر+ورزش+بسکتبال


جدول مشخصات طرح تقدیر حکم قهرمانی بسکتبال

کد طرح 1532
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*21 cm
حجم فایل 12 MB
قیمت(تومان) 4000

 ........................................................................................................................

از جمله ویژگی های این طرح یعنی طرح لوح تقدیر مسابقات بسکتبال می توان به نکات زیر اشاره نمود:

لوح تقدیر لایه باز مسابقات بسکتبال متشکل از چندین لایه میباشد که عبارتند از : پرچم png ایران، تصویر گل مینیاتور png ،تایپوگرافی کلمه لوح قهرمانی به خط شکسته،وکتور یا تصویر png بسکتبال،طرح تذهیب، وکتور نقوش اسلامی و اسلیمی در زمینه طرح متن لوح تقدیر مسابقات بسکتبال،و... میباشد که همگی این تصاویر و جزئیات به صورت کاملل لایه باز میباشد که شما می توانید با توجه به نوشته های خود در این طرح تغییر و تحولات لازم را انجام دهید.

طرح لوح تقدیر یا لوح قهرمانی مسابقات بسکتبال با فرمت psd ست یعنی همه اجزای آن که در بالا توضیح داده شده قابلیت تغییر دارند و شما می توانید لایه های طرح را جابه جا نمایید.

طرح لوح تقدیر مسابقات بسکتبال در مد رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است که در نتیجه چاپ این طرح با طرح اولیه آن تفاوتی از نظر رنگبندی نخواهد داشت

شما می توانید طرح لوح تقدیر مسابقات بستکبال را در انواع چاپ های دیجیتال و افست خود استفاده نمایید مانند چاپ با پرینتر و یا چاپ ماشینی افست که در هر صورت بستگی به کار شما دارد.
سایز لوح تقدیر یا لوح قهرمانی مسابقات بسکتبال در سایز استاندارد و متداول A4 یا همان 30 در 21 سانتی و با dpi 300 طراحی شده است که با بزرگ نمایی آن از کیفیت آن کاسته نخواهد شد
برای دانلود لوح تقدیر لایه باز مسابقات قهرمانی بسکتبال از طریق لینک زیر اقدام نمایید.
متن لوح تقدیر و لوح قهرمانی ورزش بسکتبال :
جناب آقای
اينک که با استعانت از درگاه خدواند متعال و در پرتو تعليمات ارزنده مر بیان و تلاش و کوشش خود درسال ، مقام . رشته بسکتبال را در مسابقات قهرماني احراز نموده ايد، به دريافت اين حکم نايل مي شويد. اميد است با ياري جستن از الطاف الهی، همواره نمونه بارزی از يک جوان ورزشکار با ايمان باشيد .
مدير تربيت بدني و تندرستي شهر

سایر طرح های لوح تقدیر در دیگر ورزش ها را از اینجا مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : تراکت ورزشی , لوح تقدیر ,

تصوير استاتيك