لوح تقدیر لایه باز مسابقات دومیدانی

لوح+تقدیر+دومیدانی
 

نمونه طرح لایه باز 
 

لوح+تقدیر+مسابقات+دومیدانی
 

 متن لوح تقدیر دو میدانی


جدول مشخصات طرح تقدیر حکم قهرمانی دومیدانی

کد طرح 1530
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*21 cm
حجم فایل 11 MB
قیمت(تومان) 4500

 ........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح لوح تقدیر مسابقات دو میدانی و لوح سپاس دومیدانی می توان به موارد زیر اشاره نمود :

طرح لوح تقدیر مسابقات دو میدانی متشکل از چندین لایه می باشد که لایه های آن عبارتند از طرح نقوش اسلامی در بالای طرح لوح تقدیر دومیدانی، طرح تذهیب کادر، پرچم png ایران ، وکتور دومیدانی، تایپوگرافی لوح قهرمانی، طرح png گل ، وکتور اسلیمی ، متن لوح تقدیر دو میدانی و جمله امام علی (ع)  "قَوِّ عَلى خِدْمَتِکَ جَوارِحی و معنی آن "اعضا و تنم را برای خدمت خودت تقویت نما"و .... میباشد که همه این المانها قابل تغییر میباشد

طرح لوح تقدیر لایه باز دومیدانی با فرمت psd یعنی لایه باز میباشد و هر قسمت از آن قابل ویرایش و تغییر است و شما می توانید با توجه به نیاز خود آن را ویرایش و یا ادیت نمایید.

لوح تقدیر مسابقات دو میدانی در سایز استاندارد لوح تقدیر و لوح سپاس و تندیس لوح تقدیر یعنی 30 در 21 سانتی متر یا هما A4 طراحی شده است در عین حال شما یم توانید سایز آن را به مقتضیات طرح و سلیز مورد نظر خود تغییر و تحول دهید البته به تناسب ، تا چنینش نوشته ها و المان هاس طراحی بهم نخورد.

لوح تقدیر دو میدانی که تصاویر لایه باز آن را در بالا مشاهده می نمایید دارای کیفیت بسیار بالا میباشد و شما می توانید در انواع چاپ های دیجیتال و افست خود شامل چاپ و پرینت روی انواع کاغذ گلاسه و یا انواع چاپ پوستر و .... استفاده نمایید اما ترجیحا پیشنهاد میشود لوح تقدیر دومیدانی را با پرینترهای جوهر افشان چاپ نمایید.
متن لوح تقدیر و لوح قهرمانی ورزش دومیدانی :
جناب آقای
اينک که با استعانت از درگاه خدواند متعال و در پرتو تعليمات ارزنده مر بیان و تلاش و کوشش خود درسال ، مقام . رشته دومیدانی را در مسابقات قهرماني احراز نموده ايد، به دريافت اين حکم نايل مي شويد. اميد است با ياري جستن از الطاف الهی، همواره نمونه بارزی از يک جوان ورزشکار با ايمان باشيد .
مدير تربيت بدني و تندرستي شهر

سایر طرح های لوح تقدیر در دیگر ورزش ها را از اینجا مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : تراکت ورزشی , لوح تقدیر ,

تصوير استاتيك