پس زمینه پوستر انتخابات

طرح پوستر انتخاباتی

طرح لایه باز پوستر و بنر انتخاباتی در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید این طرح را پس از دانلود رد انواع چاپ بنر برای انتخابات و یا چاپ پوستر برای انتخابات و یا تراکت تبلیغاتی نامزد انتخابات مجلس و .... استفاده نمایید در تصویر بالا نیز نمونه این طرح را می توانید مشاهده نمایید.

طرح بنر تبلیغاتی نامزد انتخابات

طرح بنر برای انتخابات که نمونه تصویر آن را نیز مشاهده می نمایید لایه باز بوده که دارای قسمت های زیر میباشد : مکانی برای قرار دادن تصویر و نام نامزد و کاندیدای انتخابات مورد نظر شما که البته به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، تصویر png پرچم ایران ، وکتور png گل ، وکتور نور ، طرح تذهیب در بکگراند بنر انتخاباتی ، طرح اسلیمی در زمینه طراحی ، شعار انتخاباتی با عنوان : شهری آباد ایرانی سربلند ، که به خط شکسته طارحی شده ، تایپوگرافی و خطاطی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، که این متن به خط نستعلیق تهیه و طراحی شده ، و ... که همه موارد ذکر شده را می توانید به راحتی ویرایش و جابه جا نمایید و سپس به عنوان بنر یا پوستر و یا تراکت تبلیغاتی برای انتخابات استفاده نمایید.

بنر تبلیغاتی نامزد انتخابات

طرح لایه باز بنر تبلیغاتی انتخابات در اندازه 30 در 42 طراحی شده است که می توانید به سایر اندازه های دلخواه خود به صورت بنر 2 در 3 متر و یا پوستر A3 و یا تراکت A5 و ... چاپ نمایید طرح دارای کیفیت بالایی بوده که در تصاویر زیر می توانید نمونه های لایه باز و کیفیت این طرح را مشاهده نمایید .

 

نمونه طرح لایه باز بنر انتخاباتی

طرح پوستر انتخاباتی

بنر لایه باز و تبلیغاتی انتخاباتی

 

جدول مشخصات بنر لایه باز تبلیغاتی نامزد انتخابات مجلس
کد طرح 2372
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 42 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز تبلیغاتی انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.