پوستر تبلیغاتی کاندیدا انتخابات

طرح لایه باز بنر انتخابات

بنر انتخاباتی که نمونه تصویر آن را در بالا نیز مشاهده می نمایید به صورت لایه باز و در فرمت psd طراحی شده است که می توانید هم به صورت بنر انتخاباتی و هم به صورت پوستر تبلیغاتی انتخاباتی و هم به صورت تراکت تبلیغاتی انتخاباتی و ... استفاده نمایید.

بنر لایه باز برای انتخابات

طرح لایه باز بنر انتخاباتی که نمونه تصویر آن را در بالا نیز می توانید مشاهده نمایید در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزرولویشن 300 طراحی شده است که دارای کیفیت بالایی می باشد این طرح بنر انتخاباتی دارای لایه های زیر به صورت مجزا می باشد که عبارتند از : وکتور png پرچم ایران در زمینه بنر ، وکتور نور ، وکتور png گل ، شعار انتخاباتی به خط شکسته نستعلیق با عنوان : شهری نو با تفکری نو ، مکانی برای قرار دادن تصویر و نام نامزد انتخاباتی مورد نظر شما که به صورت پیش فرض قرار گرفته ، کادر برای قرار دادن سوابق کاندیدا انتخاباتی ، وکتور png موج ، و ... که همه قسمت های طرح لایه باز بنر انتخاباتی را می توانید ویرایش و جابه جا نمایید.

طرح پوستر انتخاباتی

طرح لایه باز بنر انتخاباتی که نمونه تصویر لایه باز آن را در زیر نیز می توانید مشاهده نمایید دارای کیفیت بالایی می باشد در نتیجه اینکه در انواع سایزهای بنر تبلیغاتی برای کاندید مورد نظر خودتان می توانید استفاده نمایید یعنی هم به صورت بنر و هم به صورت پوستر و هم به صورت تراکت تبلیغاتی انتخاباتی.

 

نمونه طرح لایه باز پوستر تبلیغاتی انتخابات

نمونه پوستر تبلیغاتی انتخابات مجلس

نمونه بنر تبلیغاتی انتخابات

 

جدول مشخصات پوستر تبلیغاتی و لایه باز انتخاباتی
کد طرح 2401
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 23 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز برای انتخابات مجلس

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.