لوح تقدیر جشن عبادت پسران

لوح تقدیر جشن عبادت پسرانه

در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است شما میتوانید این لوح تقدیر جشن عبادت و یا لوح تقدیر جشن تلکیف پسرانه را در انواع چاپ های دیجیتال و یا چاپ های افست لوح تقدیر مدرسه پسرانه استفاده نمایید همانطور که در نمونه تصویر لوح تقدیر جشن تکلیف پسرانه بالا مشاهده می نمایید این طرح شامل قسمت های زیر میباشد که عبارتند از : مکانی برای قرار دادن نام مدرسه پسرانه مورد نظر شما ، وکتور png گل ها ، طرح های تذهیب ، تصویر png پسربچه ها در حال قران خواندن و عبادت ، تصویر png پسربچه در حال عبادت ، وکتور png کیف و کتاب مدرسه ، وکتور png سبزه ، وکتور png گل ها و پروانه ، وکتور png مدادهای رنگی ، وکتور png رنگین کمان ، مکانی برای قرار دادن نام کلاس و مدرسه دانش آموز ، مکانی برای قرار دادن مهر و امضا مدرسه ، متن لوح تقدیر و یا لوح یادبود جشن عبادت :

ورود شما به سن تکلیف و شکفتن غنچه وجودت در گلستان عبادت پروردگار مهربان مبارک باد امید است که در زیر باران رحمت الهی پاک سرشار از شور عبادت و برپایی نماز و سایر دستورات دین مبین اسلام باشید انشا الله .

این متن لوح تقدیر جشن تلکیف مدرسه پسرانه به خط نستعلیق طراحی شده است و ... شما میتوانید کلیه قسمت های این لوح یادبود جشن عبادت پسرانه را ویرایش و سپس در انواع سایزها چاپ و استفاده نمایید.

لوح تقدیر جشن عبادت پسرانه

در سایز 30 در 42 سانتی متر و با دی پی ای 300 طراحی شده است در نتجیه اینکه دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد و علاوه بر این شما میتوانید در انواع سایزهای دلخواه خودتان از این طرح استفاده نمایید. همانطور که در نمونه تصاویر بالا مشاهده می نمایید می توانید این طرح لوح تقدیر مدرسه پسرانه را به صورت نمونه های بالا چاپ و استفاده نمایید. علاوه بر این در تصاویر زیر نیز نمونه اصلی این طرح لوح تقدیر جشن عبادت پسرانه و نمونه های لایه باز این لوح یادبوذ جشن تکلیف پسرانه را میتوانید مشاهده نمایید.

 

نمونه اصلی طرح لوح تقدیر جشن عبادت ندرسه پسرانه

لوح تقدیر جشن عبادت پسرانه

نمونه های لایه باز لوح تقدیر جشن یادبود تلکیف پسرانه

لوح تقدیر جشن تکلیف پسرانه

لوح تقدیر لایه باز جشن عبادت پسرانه

لوح تقدیر جشن تکلیف پسران

 

جدول مشخصات لوح تقدیر جشن عبادت پسرانه

کد طرح 2091
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 44 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

دانلود لوح تقدیر جشن عبادت پسرانه