لوح تقدیر جشن تکلیف پسران

لوح تبریک جشن تلکیف

لوح تقدیر جشن تکلیف پسرانه

در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز طراحی شده است شما میتوانید این طرح لایه باز لوح تقدیر برای جشن عبادت پسرانه را پس از دانلود از پی اس دی پرینت در انواع چاپ های لوح تقدیر برای جشن عبادت پسرانه و یا لوح یادبود جشن عبادت پسرانه و یا لوح تقدیر برای جشن تکلیف استفاده نمایید . این طرح لایه باز جشن عبادت پسرانه دارای قسمت های زیر میباشد : وکتور png خورشید کودکانه ، مکانی برای قرار دادن نام مدرسه پسرانه مورد نظر شما ، وکتور png درخت ، وکتور png پرنده ، وکتور png سبزه و گل و پروانه ، تصویر png پسربچه قران بدست ، وکتور png بادکنک های رنگی ، وکتور png رنگین کمان ، تصویر png پسربچه در حال نماز خواندن ، متن لوح یادبود جسن عبادت و جشن تلکیف پسران :

به نام خالق هستی

نونهال نورسته ام .... کلاس ... سال تحصیلی ... مدرسه ...

امروز با ال های فرشتگان به سوی عبادت خدا گام برمیداری دست هایت را به سوی خالق زمین و آسمان بلند کن و بگو ، به نام خداوند بخشاینده مهربان و از او به خواه هر آن چه که دوست داری .

مدیر مدرسه

لوح تقدیر جشن تکلیف پسرانه

به صورت لایه باز بوده شما میتوانید کلیه قسمت های این لوح یابود جشن تکلیف و یا لوح تقدیر برای جشن عبادت پسرانه را ویرایش نمایید و در انواع سایزهای لوح تقدیر برای جشن تلکیف پسران استفاده نمایید . در تصویر بالا نیز نمونه استفاده از این لوح تقدیر برای جشن عبادت پسرانه را مشاهده می نمایید. در تصاویر زیر هم میتوانید نمونه لایه باز لوح تقدیر جشن عبادت پسرانه و کیفیت آن را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز لوح تقدیر جشن عبادت پسران

لوح یادبود جشن تلکیف

متن لوح تقدیر جشن تکلیف پسرانه

 

جدول مشخصات لوح تقدیر برای جشن تکلیف پسران

کد طرح 2131
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 20 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

دانلود لوح تقدیر جشن تکلیف پسران