لوح تقدیر لایه باز جشن الفبا

طرح لایه باز لوح تقدیر جشن الفبا

لوح تقدیر جشن الفبا پسران

در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز طراحی شده است شما می توانید این طرح لوح تقدیر برای مراسم جشن الفبا را پس از دانلود از پی اس دی پرینت در انواع چاپ های لوح تقدیر برای جشن الفبا و یا انواع لوح سپاس برای جشن الفبا استفاده نمایید طرح لایه باز لوح تقدیر جشن الفبا دارای قسمت های زیر میباشد : وکتور png کلاه فارغ التحصیلی دانش آموزان ، وکتور png لوازم التحریر دانش آموزان ، کادر برای قرار دادن نام مدرسه مورد نظر شما ، وکتور بادکنک های رنگی و کودکانه ، وکتور png زنگ مدرسه ، وکتور png مدادهای رنگی و کاغذ ، وکتور png ساعت کودکانه ، کادر برای قرار دادن تصویر دانش آموز (که به صورت پیش فرض ما قرار داده ایم ) ، تصویر png پسربچه ها به همراه حروف الفبای فارسی ، تصویر png و کودکانه عدد 4 و خوا ، وکتور png سبزه و گل ، متن لوح تقدیر برای جشن الفبا :

به نام خدای خوب و مهربان

جشن الفبا

خداوندا تو را سپاس می گویم که به من کمک کردی تا آنچه را که در گذشته نمی دانستم بیاموزم. اکنون که می توانم بخوانم و بنویسم تو را نیز بهتر می شناسم و بیش از پیش دوستت دارم . ای مهربان به من کمک کن تا ارزش محبت های پدر، مادر و آموزگار را بدانم و به یاری آنان دانایی و تـــوانایی انجـــام کارهای نیک را به دست آورم.

نام و نام خانوادگی ، کلاس ، سال تحصیلی ، آموزگار مربوطه ، مدیر دبستان و ...

تمامی قسمت های نام و سایر المانهای تحصیلی که نمونه طرح این لوح تقدیر را در تصاویر بالا مشاهده می نمایید قابل ویرایش و جابه جایی میباشد.

لوح تقدیر جشن الفبا پسران

در اندازه 30 در 42 طراحی شده و با دی پی ای و یا رزرولویشن 300 . در نتیجه اینکه دارای کیفیت بالا بوده و در انواع سایزهای دلخواه بدون افت کیفیت میتوانید چاپ نمایید. علاوه نمونه های تصاویر بالا ، نمونه طرح لایه باز این طرح لوح تقدیر جشن الفبا پسران را در تصاویر زیر نیز میتوانید مشاهده نمایید. شما می توانید این طرح های لوح تقدیر و لوح سپاس را به صورت تصاویر بالا مورد استفاده و چاپ قرار دهید.

 

نمونه طرح لایه باز لوح تقدیر جشن الفبا

لوح تقدیر لایه باز جشن الفبا

طرح لوح تقدیر جشن الفبا

لوح تقدیر جشن الفبا

 

جدول مشخصات طرح لوح تقدیر جشن الفبا لایه باز

کد طرح 2137
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 26 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

دانلود طرح لایه باز لوح تقدیر جشن الفبا