لوح تقدیر برای جشن الفبا

لوح تقدیر برای جشن الفبا

در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که دارای قسمت های زیر میباشد : تصویر png خورشید کودکانه ، وکتور رنگین کمان ، وکتور پروانه کارتونی ، تصویر png ابر ، تصویر png بادکنک ، تصویر png آسمان و ابر ، تصویر png سبزه ، تصویر png کیف مدرسه کتاب کره زمین سیب ، تصویر png پسربچه به همراه مداد به صورت کارتونی ، متن لوح تقدیر جشن الفبا :

به نام خدای خوب و مهربان

جشن الفبا

خداوندا تو را سپاس می گویم که به من کمک کردی تا آنچه را که در گذشته نمی دانستم بیاموزم
اکنون که می توانم بخوانم و بنویسم ، تو را نیز بهتر
می شناسم و بیش از پیش دوستت دارم.
ای مهربان ، به من کمک کن تا ارزش محبت های پدر و مادر و آموزگار را بدانم و به یاری آنان ، دانایی و توانایی انجام کارهای نیک را به دست آورم.
 

شما میتوانید کلیه قسمت های این لوح سپاس جشن الفبا را تغییر ویرایش و سپس در انواع سایزهای مختلف لوح تقدیر برای جشن الفبا دانش آموزان چاپ و استفاده نمایید.

لوح تقدیر برای جشن الفبا

به صورت باکیفیت و لایه باز بوده در نتیجه در انواع سایزهای مختلف قابل چاپ است سایز در حال حاضر این لوح تقدیر برای جشن الفبا در اندازه A4 طراحی شده است.شما میتوانید در تصاویر زیر نمونه های لایه باز این لوح تقدیر جشن الفبا را مشاهده نمایید شما می توانید پس از دانلود این طرح در انواع لوح تقدیر برای جشن الفبای پسرانه انواع لوح سپاس برای جشن الفبا مدرسه پسرانه و ... استفاده نمایید.

 

نمونه لوح تقدیر جشن الفبا

لوح سپاس جشن الفبا

لوح تقدیر جشن الفبا لایه باز

 

جدول مشخصات لوح تقدیر جشن الفبا

کد طرح 2017
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 21*30 cm
حجم فایل 9 MB
قیمت(تومان) 20/000

دانلود لوح تقدیر جشن الفبا