طرح کاشی کاری تابلو مدارس

طرح کاشی کاری مدارس

نمونه های لایه باز این طرح :

طرح کاشی کاری تابلو مدارس

طرح کاشی کاری مدارس

طرح کاشی کاری تابلو مدارس

در فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت و گروه پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید این طرح را به صورت لایه باز و psd و با کیفیت بالا در انتهای همین مطلب با قیمت بسیار ناچیز خریداری نمایید . شما می توانید این طرح را ویرایش نمایید.

طرح کاشی کاری تابلو مدارس

در سایز 400 در 170 سانتی متر طراحی شده است که دارای المانهای مذهبی به صورت لایه های زیر میباشد : وکتور کاشیکاری در زمینه طراحی با کیفیت بسیار الا که نمونه های آن را در تصاویر بالا مشاهده مینمایید، وکتور کادرهای اسلامی و اسلیمی ، وکتور نقوش اسلامی و کادرهای اسلیمی در زمینه طراحی ، کادری برای نوشته نام مدرسه شما و آرم الله و سال تاسیس مدرسه که باید با توجه به نیاز خودتان این طرح را ویرایش نمایید.

طرح کاشی کاری تابلو مدارس

را می توانید برای انواع کاشیکاری های مد نظر خودتان با توجه به نیازتان استفاده نمایید که ما در اینجا از این طرح کاشی کاری به عنوان تابلو کاشیکاری مدارس استفاده کرده ایم که شا می توانید از این طرح حتی برای کاشکاری نام مساجد به عنوان طرح تابلو کاشیکاری های مساجد و یا کاشی کاری های و تزیین امکان مذهبی و ... با توجه به نیاز خودتان استفاده نمایید.

طرح کاشیکاری تابلو مدارس

را می توانید در همه زمینه ها با توجه به نیازتان استفاده نمایید اما سایز و شکل این طراحی برای طرح تابلو مدارس بسیار مناسب تر است و برای استفاده در جاهای دیگر از سایر طرح های کاشیکاری که در گروه ما طراحی شده است دیدن فرمایید.

جدول مشخصات طرح کاشی کاری تابلو مدارس

کد طرح 1685
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 400*170 cm
حجم فایل 20 MB
قیمت(تومان) 8/000

 ......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

 

برای مشاهده و دانلود سایر طرح های کاشیکاری از این قسمت اقدام نماید