کارت ویزیت کاشت ناخن

طرح کارت ویزیت لایه باز کاشت ناخن در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود به صورت کارت ویزیت برای کاشت ناخن در انواع مدل های مختلف چاپ و استفاده نمایید با توجه به اینکه این طرح لایه باز بوده است قسمتهای مختلف آن را می توانید ویرایش و سپس استفاده و چاپ نمایید.

طرح کارت ویزیت کاشت ناخن

طرح لایه باز کارت ویزیت کاشت ناخن که نمونه تصاویر آن را در بالا مشاهده می نمایید از لایه های زیر تشکیل شده است : وکتور png کاشت ناخن ، تصویر png و وکتور کادرهای رنگی ، مکانی برای قرار دادن آدرس ، تلفن و ... به همراه آیکن های مربوطه ، تصویر png ناخن ، وکتور png کادر برای قرار دادن نوشته های مرتبط و متن کارت ویزیت کاشت ناخن ، کادر برای قرار دادن نام مورد نظر شما که به صورت پیش فرض قرار داده ایم و ...

کارت ویزیت لایه باز کاشت ناخن

این کارت ویزیت لایه باز برای کاشت ناخن در اندازه استاندارد 10 در 6 سانتی متر و با رزولویشن 300 و به صورت دو رو طراحی شده است که می توانید هم به صورت دورگرد و هم به صورت چهارگوش و سایر مدل ها ... استفاده و چاپ نمایید در تصاویر زیز نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح کارت ویزیت کاشت ناخن را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز کارت ویزیت کاشت ناخن

کارت ویزیت لایه باز کاشت ناخن

طرح کارت ویزیت کاشت ناخن

 جدول مشخصات طرح کارت ویزیت لایه باز کاشت ناخن

کد طرح 2671
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 06*10 CM
حجم فایل 1 MB
قیمت(تومان) 15/000 تومان

خرید و دانلود کارت ویزیت لایه باز کاشت ناخن

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود