کارت ویزیت آرایشگاه زنانه

طرح کارت ویزیت سالن زیبایی زنانه در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ کارت ویزیت سالن زیبایی و آرایشی زنانه در انواع مدل های مختلف دورگرد و چهار گوش و ... استفاده نمایید این طرح در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که قابل استفاده در انواع سایزهای مختلف می باشد.

کارت ویزیت سالن زیبایی زنانه

طرح لایه باز کارت ویزیت سالن زیبایی زنانه که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : وکتور png چهره زن برای سالن زیبایی زنانه ، کادر طلایی و حاشیه طلایی ، مکانی برای قرار دادن نام مورد نظر شما ، مکانی برای قرار دادن شماره تماس و آدرس و ... همانطور که مشاهده می نمایید این طرح کارت ویزیت سالن زیبایی رنانه به صورت بک گراند صورتی تیره و طلایی طراحی شده است

طرح کارت ویزیت لایه باز آرایشگاه زنانه

کارت ویزیت لایه باز آرایشگاه و سالن زیبایی زنانه در اندازه استاندارد 9 در 6 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید اندازه ان را به صورت دلخواه و البته به صورت متناسب تغییر دهید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح کارت ویزیت سالن آرایشی زنانه را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز کارت ویزیت لایه باز سالن زیبایی

کارت ویزیت لایه باز آرایشگاه زنانه

جدول مشخصات کارت ویزیت لایه باز سالن زیبایی زنانه

کد طرح 2747
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 6*9 CM
حجم فایل 5 MB
قیمت(تومان) 15/000 تومان

خرید و دانلود کارت ویزیت لایه باز سالن زیبایی زنانه

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود