طرح بنر برای انتخابات

بنر انتخابات مجلس

طرح لایه باز بنر انتخابات در فرمت psd بوده و لایه باز و قابل ویرایش در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که میتوانید این طرح را پس از دانلود در انواع چاپ بنر برای انتخابات و یا چاپ پوستر برای انتخابات و ... استفاده نمایید. در تصویر بالا می توانید نمونه این طرح بنر تبلیغاتی انتخابات مجلس را مشاهده نمایید.

طرح لایه باز بنر انتخابات

بنر لایه باز برای انتخابات از لایه های زیر تشکیل شده است : تصویر png پرچم ایران ، طرح تذهیب در زمینه طراحی ، مکانی برای قرار دادن تصویر نامزد انتخاباتی ، مکانی برای قرار دادن نام نامزد مورد نظر شما که تصویر و نام آن به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، وکتور png گل ، وکتور اسلیمی ، شعار انتخاباتی با عنوان خدمتی صادقانه ، خطاطی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، و ... که همه قسمت های این طرح را می توانید ویرایش نمایید.

طرح بنر برای انتخابات مجلس

بنر لایه باز انتخابات مجلس که نمونه تصویر آن را بالا مشاهده می نمایید در اندازه 30 در 42 سانتی متر طراحی شده ، و با رزولویشن 300 طراحی شده که می توانید در اندازه 2 در 3 متر و یا حتی بزرگتر و یا پوستر برای انتخابات و .... استفاده نمایید. در تصاویر زیرمی توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر انتخاباتی را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر برای انتخابات مجلس

بنر لایه باز انتخابات

طرح بنر انتخابات مجلس

 

 

جدول مشخصات بنر لایه باز برای انتخابات مجلس
کد طرح 2371
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 28 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.