بنر لایه باز انتخابات

بنر تبلیغاتی انتخابات

طرح لایه باز بنر تبلیغاتی انتخابات در فرمت psd بوده بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که میتوانید در انواع بنرهای انتخاباتی و یا انواع پوسترهای انتخاباتی و ... چاپ نمایید طرح بنر تبلیغاتی انتخابات که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید قابل استفاده هم به صورت بنر و هم به صورت پوستر انتخاباتی می باشد.

طرح لایه باز بنر تبلیغاتی انتخابات

طرح بنر انتخاباتی که تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید لایه باز بوده و متشکل از قسمت های زیر به صورت لایه های مجزا می باشد که همه قسمت های آن قابل ویرایش و جابه جایی است : وکتور png پرچم ایران ، وکتور نور ، وکتور png گل ، وکتور png موج ، شعار انتخاباتی ، مکانی برای قرار عکس نامزد و نام نامرد انتخاباتی ، بکگراند آبی در زمینه بنر انتخاباتی ، وکتور png اسلیمی ، مکانی برای قرار داده سوابق نامزد و ... که همه قسمت های این طرح را می توانید ویرایش نمایید.

طرح بنر برای انتخابات

بنر لایه باز برای انتخابات که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده که می توانید در انواع اندازه های بنر برای انتخابات و یا انواع اندازه های پوستر برای انتخابات استفاده نمایید. در تصاویر زیر نیز نمونه های لایه باز این طرح انتخاباتی را می توانید مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر انتخاباتی

بنر انتخابات لایه باز

طرح لایه باز بنر انتخابات

 

جدول مشخصات بنر لایه باز تبلیغاتی برای انتخابات
کد طرح 2392
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 25 MB
قیمت(تومان) 15/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز برای انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.