طرح نستعلیق دعای تحویل سال

طرح نستعلیق دعای تحویل سال

طرح نستعلیق دعای تحویل سال 

در فرمت png و با کیفیت بالا در گروه طراحی پی ای دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید طرح نستعلیق دعای تحویل سال و یا طرح خطاطی یا مقلب القلوب و الابصار را به صورت رایگان از سات ما دانلود نموده و در طرح های بنر نوروزی و یا بنرهای تحویل سال و یا طرحی پوسترهای نوروز و یا سایر طرح هایی که مد نظر شماست استفاده نمایید و طرح زیباتری داشته باشید.

طرح نستعلیق دعای تحویل سال

همانطور که گفته شده بدون زمینه و بدون بکگراند میباشد در نتیجه به راحتی می توانید از این طرح استفاده نمایید با توجه به اینکه طرح لایه باز دعای تحویل سال و یا خطاطی نستعلیق یا مقلب القلوب و الابصار دارای کیفیت بالا میباشد در انواع طرح های بنرهای بزرگ نیز می توانید استفاده نمایید. طرح نستعلیق دعای تحویل سال به صورت تایپوگرافی و خط شکسته و خط نستعلیق میباشد. علاوه بر موارد بالا می توانید از این طرح یعنی طرح خطاطی دعای تحویل سال به صورت برش لیزر نیز استفاده نمایید که با بردن این طرح به محیط کورل دراو به راحتی و با سرعت بالا می توانید طرح را برداری نمایید تا قابلیت برش نیز داشته باشد.

 

جدول مشخصات طرح نستعلیق دعای تحویل سال

کد طرح 1852
فرمت   png
مد رنگی -
رزولیشن -
سایز -
حجم فایل -
قیمت(تومان) رایگان

 

برای دانلود رایگان

طرح نستعلیق دعای تحویل سال یا مقلب القلوب و الابصار

روی تصویر زیر کلیک نمایید تا با کیفیت بالا باز شود

 طرح لایه باز دعای تحویل سال

دانلود رایگان طرح نستعلیق دعای تحویل سال :

دانلود رایگان طرح پرچم ایران

پی اس دی پرینت را دنبال نمایید و هر روز یک طرح رایگان دانلود نمایید

................................................................................................................................................

دانلود رایگان طرح خطاطی و تایپوگرافی

 دانلود بنر لایه باز عید نوروز

دانلود پوسترهای لایه باز تبریک عید نوروز

 

تصوير استاتيك