جشن الفبا دختران

لوح تقدیر لایه باز جشن الفبا

طرح لوح تقدیر جشن الفبا

در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لوح سپاس جشن الفبای دخترانه را پس از دانلود از گروه طراحی پی اس دی پرینت در انواع چاپ های لوح تقدیر برای مراسم جشن الفبا و یا انواع طرح های فون مراسم جشن الفبا استفاده نمایید. این طرح لوح تقدیر برای جشن الفبا دختران شامل قسمت های زیر میباشد : وکتور png لوازم التحریر دانش آموزان ، تصویر آسمان و ابر در بکگراند طرح لوح جشن الفبا ، مکانی برای قرار دادن تصویر دانش آموز (که به صورت پیش فرض ما قرار داده ایم) وکتور png زنگ مدرسه ، وکتور بادکنک های رنگی به همراه کتاب های درسی ، وکتور کلا فارغ التحصیلی png ، مکانی برای قرار دادن نام مدرسه مورد نظر شما ، تصویر png دختربچه و پسربچه به همراخ حرو فارسی ، تصویر png کلمه ح به صورت فانتزی و کودکانه و مرتبط با جشن الفبا ، وکتور png سبزه و گل ، و متن لوح تقدیر برای مراسم جشن الفبا :

به نام خدای خوب و مهربان

جشن الفبا

خداوندا تو را سپاس می گویم که به من کمک کردی تا آنچه را که در گذشته نمی دانستم بیاموزم. اکنون که می توانم بخوانم و بنویسم تو را نیز بهتر می شناسم و بیش از پیش دوستت دارم . ای مهربان به من کمک کن تا ارزش محبت های پدر، مادر و آموزگار را بدانم و به یاری آنان دانایی و تـــوانایی انجـــام کارهای نیک را به دست آورم.

نام و نام خانوادگی ، کلاس ، سال تحصیلی ، آموزگار مربوطه ، مدیر دبستان و ...

شما میتوانید کلیه قسمت های این طرح لوح تقدیر برای مراسم جشن الفبا را ویرایش و سپس در انواع سایزهای دلخواه چاپ نمایید در تصاویر بالا نمونه های مورد استفاده این لوح تقدیر جشن الفبای دختران را نیز قرار داده ایم.

طرح لوح تقدیر جشن الفبا

در اندازه 30 در 42 و با رزرولویشن 300 طراحی شده و دارای کیفیت بالا بوده در نتیجه اینکه به راحتی می توانید این طرح را پس از دانلود در انواع سایزهای لوح سپاس و لوح تقدیر جشن الفبا و یا طرح فون جشن الفبا مدارس دخترانه و ... استفاده نمایید نمونه لایه این طرح جشن الفبا را در تصاویر زیر میتوانید مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز جشن الفبا دبستان دخترانه

طرح لوح تقدیر جشن الفبا دخترانه

طرح جشن الفبا دبستان دخترانه

جشن الفبا

 

جدول مشخصات طرح لایه باز لوح تقدیر جشن الفبا

کد طرح 2136
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 25 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

دانلود طرح لایه باز لوح تقدیر جشن الفبا