بنر لایه باز انتخابات

بنر لایه باز انتخابات

طرح بنر انتخابات که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید کلیه قسمت های این طرح را ویرایش کرده و سپس در انواع چاپ بنر برای تبلیغات انتخابات و چاپ انواع پوستر در تبلیغات انتخابات مجلس و .... استفاده نمایید.

طرح بنر انتخاباتی

طرح بنر انتخاباتی لایه باز بوده و متشکل از لایه های زیر به صورت می باشد : وکتور png پرچم ایران ، طرح زمینه و بکگراند آبی ، شعار انتخاباتی ، مکان برای قرار دادن تصویر و نام نامزد و کاندید انتخابات که پیش فرض بوده و می توانید به راحتی تغییر دهید ،وکتور نور ، طرح اسلیمی ، خطاطی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، که به خط نستعلیق طراحی شده ، کادر برای قرار دادن سوابق کاندیدا ، و ... که همه قسمت های این طرح را می توانید ویرایش نمایید.

طرح لایه باز بنر برای انتخابات

طرح بنر انتخاباتی که نمونه طرح های لایه باز این بنر را می توانید در تصاویر زیر نیز مشاهده نمایید در اندازه 30 در 42 سانتی متر بوده و با رزرولویشن 300 طراحی شده ، را می توانید در سایر اندازه های دلخواه مانند بنرهای 2 در 3 متر و یا پوسترهای A3 و یا تراکت های A5 برای طرح های تبلیغاتی انتخاباتی استفاده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر انتخابات

بنر لایه باز انتخابات مجلس

بنر انتخاباتی

 

جدول مشخصات بنر لایه باز تبلیغاتی انتخابات
کد طرح 2387
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 20 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز برای انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.