دانلود بنرهای انتخاباتی

بنر لایه باز انتخابات

طرح لایه باز بنر برای انتخابات در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت طراحی شده است که می توانید در انواع چاپ بنر برای انتخابات مجلس و یا انواع طرح های پوستر تبلیغاتی برای انتخابات مجلس ، و ... استفاده نمایید. در تصویر بالا نیز می توانید نمونه این طرح انتخاباتی را مشاهده نمایید.

بنر انتخاباتی

طرح لایه باز بنر انتخاباتی که نمونه تصاویر لایه باز آن را در زیر می توانید مشاهده نمایید دارای قسمت های زیر به صورت لایه های مجزا می باشد که عبارتند از : مکانی برای قرار دادن تصویر و نام کاندید انتخاباتی مورد نظر شما که به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، وکتور png پرچم ایران ، وکتور نور ، طرح تذهیب اسلامی ایرانی در بکگراند بنر ، وکتور png اسلیمی ، شعار انتخابات با عنوان اداره شهر با اراده شهروند که به خط نستعلیق طراحی شده است ، خطاطی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، مکانی برای قرار دادن سوابق کاندیدا ، و کادر تذهیب دار و ... که کلیه قسمت های این بنر لایه باز برای انتخابات مجلس را می توانید ویرایش نمایید و سپس در انواع سایزهای بنر برای انتخابات مجلس و یا انواع پوسترهای انتخابات مجلس و یا انواع تراکت های تبلیغاتی انتخابات مجلس و ... استفاده نمایید.

طرح بنر تبلیغاتی انتخابات مجلس

طرح بنر انتخاباتی که نمونه های تصویر لایه باز آن را در زیر می توانید مشاهده نمایید در سایز 30 در 42 سانتی متر طراحی شده است که قابل استفاده در انواع سایزهای بنر بزرگ و انواع سایزهای پوستر a3 انتخاباتی  یا انواع تراکت های a5 انتخاباتی  ... می توانید از این طرح استفاده نمایید.

 

نمونه تصاویر بنر لایه باز برای انتخابات مجلس

بنر لایه باز انتخاباتی مجلس

بنر لایه باز انتخابات مجلس یازدهم

 

جدول مشخصات بنر لایه باز برای انتخابات
کد طرح 2396
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 26 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز برای انتخاباتی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.