بنر+انتخاباتی

بنر انتخاباتی

طرح لایه باز بنر انتخاباتی در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید به راحتی و به سهولت در انواع چاپ بنر برای انتخابات و یا چاپ انواع پوسترهای تبلیغاتی انتخابات و ... استفاده نمایید طرح بنر انتخاباتی که نمونه تصویر آن را در بالا نیز مشاهده می نمایید دارای کیفیت بالایی می باشد.

پوستر لایه باز تبلیغاتی انتخابات مجلس

طرح لایه باز بنر و پوستر انتخاباتی دارای قسمت های زیر می باشد : وکتور png پرچم ایران ، مکانی برای قرار دادن نام نامزد انتخاباتی و تصویر نامزد انتخاباتی ، وکتور png گل ، شعار انتخاباتی با عنوان شهر آباد ایرانی سربلند ، وکتور png اسلیمی ، خطاطی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، کادر برای قرار دادن سوابق نامزد انتخاباتی مورد نظر و ... که می توانید همه قسمت های این طرح بنر انتخاباتی را ویرایش و یا جابه جا نمایید.

بنر لایه باز انتخاباتی

طرح بنر انتخاباتی در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزرولویشن 300 طراحی شده است که می توانید در انواع اندازه های بنر 2 در 3 متر و یا در انواع اندازه های پوسترهای تبلیغاتی انتخابات A3 و A5 و ... استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز نمونه های لایه باز این بنر انتخاباتی تبلیغاتی را می توانید مشاهده نمایید.

 

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر تبلیغاتی انتخاباتی

بنر لایه باز انتخابات مجلس

دانلود بنر لایه باز انتخابات

 

جدول مشخصات طرح لایه باز بنر انتخاباتی
کد طرح 2399
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 20 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز تبلیغاتی انتخابات مجلس

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.