بنر لایه باز انتخابات مجلس یازدهم

بنر لایه باز برای انتخابات

طرح بنر تبلیغاتی انتخاباتی که نمونه تصویر آن در بالا قابل مشاهده بوده در فرمت psd لایه باز و قایل ویرایش بوده که این طرح در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است شما از این طرح بنر برای انواع بنرهای انتخاباتی و یا انواع پوسترهای انتخاباتی به راحتی و به سهولت می توانید استفاده نمایید.

طرح لایه باز بنر تبلیغاتی انتخاباتی

طرح بنر انتخاباتی به صورت لایه باز طراحی شده و دارای قسمت های زیر به صورت لایه های مجزا یم باشد : وکتور png پرچم ایران مناسب برای بنرهای تبلیغاتی انتخاباتی ، کادر و موج های در زمینه و بکگراند بنر به رنگ پرچم ایران ، مکانی برای قرار دادن تصویر و نام نامزد انتخاباتی ، شعار انتخاباتی ، وکتور نور ، خطاطی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای السامی ، مکانی برای قرار دادن سوایق نامزد انتخاباتی ، وکتور png گل ، و ... که می توانید همه قسمت های این طرح لایه باز بنر برای انتخابات مجلس را ویرایش نمایید.

طرح پوستر انتخاباتی

طرح لایه باز پوستر انتخاباتی و یا طرح لایه باز بنر انتخاباتی که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده کردید در اندازه 30 در 42 سانتی متر طراحی شده است و با رزرولویشن 300 . در نتیجه اینکه دارای کیفیت بالایی بوده و می توانید در انواع اندازه های بنر انتخابات به صورت 2 در 3 متر و یا انواع اندازه های پوستر A3 برای انتخابات  یا انواع تراکت های تبلیغاتی انتخابات و ... استفاده نمایید در تصاویر زیر هم می توانید نمونه های لایه باز این بنر و پوستر انتخابات را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر برای انتخابات

پوستر لایه باز انتخابات

پوستر لایه باز برای انتخابات مجلس

 

جدول مشخصات بنر و یا پوستر برای انتخابات مجلس
کد طرح 2390
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 20 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز برای انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.