طرح لایه باز آیت الکرسی

طرح لایه باز آیت الکرسی

نمونه طرح لایه باز آیت الکرسی به خط ثلث

طرح آیت الکرسی

طرح لایه باز آیت الکرسی

در فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است که می توانید شما از طرح لایه از آیت الکرسی در انواع طراحی های مذهبی خود بخصوص استفاده نمایید با توجه به اینکه طرح آیت الکرسی به خط ثلث میباشد به طراحی شما جلوه زیبایی میدهد.

طرح لایه باز آیت الکرسی

در سایز 50 در 85 سانتی متر و با dpi 300 طراحی شده است و دارای کیفیت بالایی میباشد پس علاوه بر اینکه شما می توانید در طراحی های خود از طرح آیت الکرسی استفاده نمایید نیز می توانید این طرخ را با وارد کردن به محیط کورل به صورت برداری نمایید و در برش لیرز نیز استفاده نمایید . علاوه بر این موارد شما شما می توانید از طرح آیت الکرسی در انواع طراحی های مذهبی خود مانند طراحی های کاشیکاری مذهبی برای مساجد و طرح های کاشیکاری نمازخانه ها از این طرح یعنی آیت الکرسی استفاده نمایید و یا اینکه می توانید در انواع تقویم های دیواری از این طرح استفاده نمایید و طراحی زیبایی را تجربه کنید.

طرح لایه باز آیت الکرسی

همانطور که در بالا اشاره شده به خط ثلث طراحی شده است که نمونه کیفیت این طرح را نیز می توانید از تصویر لایه باز آن که در تصویر بالا قابل مشاهده است ببنید. متن طرح لایه باز آیت الکرسی به شرح ذیل میباشد :

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ.

 

جدول مشخصات طرح لایه باز آیت الکرسی

کد طرح 1760
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 85*50 cm
حجم فایل 68 MB
قیمت(تومان) 2/600

 ......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

 

دانلود سایر طرح های خطاطی مذهبی

دانلود انواع طرح های کاشیکاری مذهبی

پی اس دی پرینت را دنبال نمایید و هر روز یک طرح رایگان (بدون ثبت نام در سایت )دانلود نمایید.

دسته بندی شده در : تایپوگرافی مذهبی ,

تصوير استاتيك