طرح آگهی فوت مادر لایه باز

طرح لایه باز آگهی ترحیم مادر در فرمت psd طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ آگهی ترحیم و فوت مادر و یا طرح اعلامیه ترحیم و فوت مادر در اندازه استاندارد چاپ و استفاده نمایید با توجه به فرمت این طراحی کیله قسمتهای این طرح را می توانید ویرایش و جابجا نمایید این طراحی در گروه "پی اس دی پرینت" تهیه و طراحی شده است شما می توانید این طراحی را به صورت رنگی اسنفاده و چاپ نمایید.

طرح لایه باز آگهی ترحیم مادر

آگهی ترحیم و فوت مادر که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید دارای لایه های زیر میباشد : تایپوگرافی مادر به صورت کشیده ، دوربری حاشیه و طرحهای اسلیمی و طرحهای تذهیب در زمینه و بک گراند طراحی ، تصویر با کیفیت شمع روشن در زمینه طراحی ، دوربری مرغ اسلیمی ، دوربری پروانه اسلیمی ، خطاطی نستعلیق و تایپوگرافی انا لله و انا الیه راجعون ، خطاطی نستعلیق متن آگهی ترحیم و فوت مادر ، کادر اسلیمی برای قرار دادن نام مرحومه ، کادر برای قرار دادن نام وابستگان ، دوربری گلهای اسلیمی ، و ... که می توانید همه قسمت های این طراحی اگهی ترحیم فوت مادر را ویرایش و جابجا نمایید.

طرح اگهی ترحیم و فوت مادر

طرح لایه باز آگهی ترحیم و فوت مادر که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد A4 و با رزولویشن 300 و به صورت افقی طراحی شده است شما می توانید این طراحی را در انواع طرحهای آگهی درگذشت مادر استفاده و چاپ نمایید.

جدول مشخصات طرح لایه باز آگهی درگذشت مادر

کد طرح 2825
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 21*30 CM
حجم فایل 30 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود طرح آگهی درگذشت مادر

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود