تراکت سالن زیبایی زنانه

طرح تراکت تبلیغاتی آرایشگاه زنانه در فرمت psd و به صورت لایه باز تهیه و طراحی شده است با توجه به فرمت این طراحی کلیه قسمتهای این طراحی را می توانید ویرایش و نوشته های دلخواه خود را قرار دهید شما می توانید بعد از خرید و دانلود این طراحی در انواع چاپ تراکت سالن آرایشی زنانه و یا تراکت تبلیغاتی سالن زیبایی زنانه استفاده و چاپ نمایید.

تراکت سالن زیبایی زنانه

طرح تراکت سالن زیبایی زنانه که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری وکتور چهره زن به صورت نیم رخ ، دوربری وکتور png لوازم آرایشی زنانه ، وکتور png نور ، کادر و سایه که می توانید قسمتهای مختلف طراحی را جابجا نمایید ، کادر برای قرار دادن نام سالن زیبایی مورد نظر شما که به صورت نمونه قرار داده شده ، متن تراکت سالن زیبایی زنانه ، خطاطی زیبایی هدیه ما به شما ، وکتور png آدرس و تلفن و موبایل و ... که می توانید همه قسمتهای این طراحی ویرایش نمایید.

طرح تراکت سالن زیبایی زنانه

تراکت آرایشگاه و سالن زیبایی زنانه در اندازه استاندارد A4 و با رزولویشن 300 طراحی شده است که قابل استفاده در انواع سایزهای استاندارد مانند a5 نیز بوده است این طراحی در گروه پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است.

جدول مشخصات طرح تراکت آرایشگاه زنانه

کد طرح 2820
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 21*30 CM
حجم فایل 8 MB
قیمت(تومان) 15/000 تومان

خرید و دانلود طرح تراکت آرایشگاه زنانه

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود