بنر تبلیغاتی انتخابات مجلس

طرح پوستر لایه باز انتخاباتی

طرح بنر برای انتخابات در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که میتوانید در انواع بنرهای لایه باز برای انتخابات و یا انواع پوسترهای انتخابات مجلس و ... استفاده نمایید طرح لایه باز بنر برای انتخابات را می توانید در انواع پوستر برای انتخابات و یا بنر برای انتخابات و یا تراکت برای انتخابات استفاده نمایید.

طراحی پوستر انتخاباتی

طرح لایه باز بنر برای انتخابات مجلس دارای لایه های زیر می باشد : وکتور png پرچم ایران ، وکتور گل png ، طرح تذهیب اسلامی ایرانی در بکگراند بنر ، وکتور نور ، مکانی برای قرار دادن نام و تصویر کاندیدای انتخاباتی مورد نظر ، شعار انتخاباتی : اندیشه ای نو ایجاد تحول ، خطاطی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای ، که به خط نستعلیق ، وکتور png اسلیمی ، و ... که می توانید کلیه قسمت های این طرح انتخاباتی را ویرایش و سپس چاپ نمایید.

طرح لایه باز بنر انتخاباتی

طرح انتخاباتی که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که این اندازه را با توجه به نیازتان می توانید ویرایش نمایید در تصاویر زیر هم می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر و پوستر انتخاباتی را مشاهده نمایید .

 

نمونه طرح لایه باز بنر برای انتخابات مجلس

بنر لایه باز برای انتخابات

طرح لایه باز بنر انتخابات

 

جدول مشخصات پوستر و بنر تبلیغاتی برای انتخابات
کد طرح 2380
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 24 MB
قیمت(تومان) 15/000 تومان

خرید و دانلود طراحی بنر تبلیغاتی انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.