طرح تابلو میوه فروشی

طرح تابلو میوه فروشی

  • دوشنبه 07 مهر 1399
  • 353
0ديدگاه

بنر میوه فروشی

طرح تابلو میوه فروشی و یا طرح تابلو میوه سرا در فرمت psd و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود این طرح لایه باز ، از آن در انواع چاپ بنر میوه سرا و یا بنر میوه فروشی و یا طرح تابلو میوه سرا و یا طرح تابلو تبلیغاتی میوه فروشی و ... استفاده نمایید قسمت های مختلف طرح را می توانید با توجه به نیاز خود ویرایش و جابجا نمایید.

طرح تابلو میوه سرا

تابلو میوه سرا که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری بک گراند چوبی در زمینه طراحی ، دوربری میوه ها ، دوربری هندوانه ، دوربری پیاز ، دوربری هلو ، دوربری موز ، دوربری سیب زمینی ، دوربری ملون ، دوربری سیر ، دوربری فلفل، دوربری برگ های درخت در اطراف طراحی ، بک گراند سبزه در زمینه ، کادر برای قرار دادن نام میوه فروشی مورد نظر شما و شماره تماس و نوشته های بنر میوه سرا ، و ... که می توانید همه قسمتهای این طرح تابلو میوه سرا و یا طرح تابلو میوه فروشی را ویرایش و جابجا نمایید

سایر طرح های بنر میوه فروشی را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

بنر لایه باز میوه فروشی

این طرح میوه سرا و یا بنر میوه فروشی لایه باز بوده است و در اندازه استاندارد 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید اندازه آن را بزرگ تر و کوچکتر نمایید ، طرح دارای کیفیت بالایی می باشد ، در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر میوه سرا را مشاهده نماید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز میوه فروشی و میوه سرا

بنر لایه باز میوه فروشی

طرح بنر میوه فروشی

جدول مشخصات بنر لایه باز میوه فروشی و میوه سرا

کد طرح 2755
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 130*300 CM
حجم فایل 79 MB
قیمت(تومان) 30/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز میوه فروشی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود