بنر مکانیکی

طرح تابلو مکانیکی اتومبیل و یا بنر لایه باز تعمیرگاه اتومبیل در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود این طراحی ، در انواع طرح تابلو مکانیکی ، طرح تابلو تعمیرگاه اتومبیل ، و یا طرح بنر مکانیکی خودرو و اتومبیل و ... استفاده نمایید قسمتهای مختلف این طرح را می توانید ویرایش و جابجا نمایید. این طراحی در گروه پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است

بنر تعمیرگاه اتومبیل و خودرو

بنر تبلیغاتی تعمیرگاه اتومبیل که تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری تعمیر ماشین و اتومبیل به همراه تعمیرکار اتومبیل به همراه لباس فرم و آچار به دست ، دوربری لوگو و ارم شرکت های خودرو سازی داخلی و خارجی ، دوربری وکتور png آیکن های تعمیر اتومبیل ، وکتور png نور ، وکتور png کادر و سایه ، کادر برای قرار دادن نام تعمیرگاه اتومبیل و متن بنر تعمیرگاه ماشین و مکانی برای قرار دادن شماره تماس و ... که می توانید همه قسمتها را ویرایش نمایید.

بنر لایه باز مکانیکی اتومبیل

طرح بنر لایه باز تعمیرگاه خودرو در اندازه استاندارد 300 در 130 سانتی متر طراحی شده است که می توانید به صورت بزرگ تر نیز استفاده نمایید در تصویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر تبلیغاتی تعمیرگاه اتومبیل را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز تعمیرگاه اتومبیل

بنر لایه باز مکانیکی

بنر تعمیرگاه اتومبیل

جدول مشخصات طرح تابلو تعمیرگاه اتومبیل و خودرو

کد طرح 2786
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 130*300 CM
حجم فایل 23 MB
قیمت(تومان) 30/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز تعمیرگاه اتومبیل

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود