طرح تابلو لوازم یدکی موتور سیکلت

طرح تابلو لوازم یدکی موتور سیکلت در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر فروشگاه لوازم یدکی موتور سیکلت و یا طرح تابلو فروشگاه لوازم یدکی موتور سیکلت و ... با کیفیت بالا استفاده نمایید با توجه به فرمت طرح کلیه قسمتهای آن را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

طرح تابلو لوازم بدکی موتور سیکلت

طرح تابلو لوازم یدکی موتور سیکلت از قسمتهای زیر تشکیل شده است که عبارتند از : دوربری موتور سیکلت با کیفتیت بالا ، دوربری قطعات لوازم یدکی موتور سیکلت شامل آینه ، کمک فنر ، اگزوز ، لاستیک و .. ، کادرهای png با رنگ های متفاوت که می توانید هر یکی را تغییر و ویرایش نمایید ، دوربری لوگو و آرم شرکت های موتور سیکلت سازی ، کادر برای قرار دادن نام فروشگاه لوازم یدکی موتور سیکلت مورد نظر شما ، متن بنر لوازم یدکی موتور سیکلت و ... که می توانید همه را ویرایش نمایید.

بنر لایه باز لوازم یدکی موتور سیکلت

طرح بنر لایه باز فروشگاه قطعات لوازم یدکی موتور سیکلت که نمونه تصاویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که اندازه آن را نیز می توانید تغییر داده و به سایز دلخواه استفاده نمایید ، در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح تابلو فروشگاه لوازم یدکی موتور سیکلت را مشاهده نمایید

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر فروشگاه لوازم یدکی موتور سیکلت

بنر لایه باز لوازم یدکی موتور سیکلت

بنر لوازم یدکی موتور سیکلت

جدول مشخصات بنر لایه باز فروشگاه لوازم یدکی موتور سیکلت

کد طرح 2764
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 130*300 CM
حجم فایل 34 MB
قیمت(تومان) 30/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز فروشگاه لوازم یدکی موتور سیکلت

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود