طرح تابلو لوازم یدکی اتومبیل

طرح تابلو لوازم یدکی اتومبیل در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ طرح تابلو لوازم یدکی خودرو و یا بنر تبلیغاتی لوازم یدکی اتومبیل و یا بنر لایه باز فروشگاه لوازم یدکی خودرو و ... استفاده نمایید این طرح در گروه طراحی پی ای دی پرینت تهیه و طراحی شده است.

بنر لایه باز لوازم یدکی اتومبیل

بنر لایه باز فروشگاه لوازم یدکی اتومبیل و خودرو که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری تصویر png اتومبیل با کیفیت بالا ، دوربری جعبه لوازم یدکی خودرو و اتومبیل ، دوربری کادر و سایه ، وکتور png نور ، دوربری ارم و لوگو شرکت های خودرو سازی داخلی و خارجی ، کادر برای قرار دادن نام فروشگاه لوازم یدکی مورئ نظر شما و تلفن و نوشته ها و ... که به صورت نمونه قرار داده ایم ، و .. شما می توانید همه قسمت های این طرح تابلو فروشگاه لوازم یدکی اتومبیل را می توانید ویرایش نمایید.

بنر لوازم یدکی خودرو

بنر لوازم یدکی خودرو در اندازه استاندارد 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر فروشگاه لوازم یدکی را می توانید نیز مشاهده نمایید این طرح مناسب برای طرح تابلو مغازه لوازم یدکی اتومبیل و یا بنر تبلیغاتی لوازم یدکی خودرو میباشد.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر لوازم یدکی اتومبیل

بنر لایه باز  لوازم یدکی اتومبیل

طرح بنر لایه باز  لوازم یدکی اتومبیل

جدول مشخصات بنر لایه باز لوازم یدکی اتومبیل

کد طرح 2780
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 130*300 CM
حجم فایل 43 MB
قیمت(تومان) 30/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز لوازم یدکی اتومبیل

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود