طرح تابلو لاستیک فروشی

طرح تابلو لاستیک فروشی

  • پنجشنبه 10 مهر 1399
  • 457
0ديدگاه

بنر فروشگاه رینگ و لاستیک اتومبیل

طرح تابلو لاستیک فروشی و یا بنر لایه باز لاستیک فروشی در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع طرح تابلو فروشگاه رینگ و لاستیک و یا بنر تبلیغاتی لاستیک فروشی و یا بنر لایه باز فروشگاه رینگ و لاستیک خودرو و اتومبیل و ... استفاده نمایید این طرح در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است.

بنر لایه باز لاستیک فروشی

طرح بنر لایه باز لاستیک فروشی اتومبیل که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید متشکل از لایه های زیر بوده است : دوربری تعمیرگاه اتومبیل به همراه آچار چرخ به همراه لباس فرم ، دوربری لاستیک اتومبیل به همراه رینگ ، دوربری نورها ، دوربری اتومبیل در زمینه طراحی ، دوربری آرم و لوگوهای سرکت های لاستیک سازی ، متن بنر فروشگاه رینگ و لاستیک و مکانی برای قرار دادن تلفن و ... ، وکتور png کادرها ، و ... که می توانید همه قسمتهای این طرح بنر لاستیک فروشی اتومبیل را ویرایش و جابجا نمایید.

طرح تابلو لاستیک فروشی

طرح بنر لایه باز لاستیک فروشی و یا طرح تابلو فروشگاه رینگ و لاستیک در اندازه استاندارد 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که مناسب برای طرح تابلو و بنرهای تبلیغاتی فروشگاه لاستیک فروشی و ... در سایر اندازه ها نیز می باشد در تصویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح را نیز مشاهده نمایید.

سایر طرح های بنر لاستیک فروشی را می توانید از این قسمت مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر فروشگاه رینگ و لاستیک فروشی

بنر لایه باز لاستیک فروشی اتومبیل

بنر تبلیغاتی لاستیک فروشی

جدول مشخصات بنر لایه باز لاستیک فروشی اتومبیل

کد طرح 2757
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 130*300 CM
حجم فایل 35 MB
قیمت(تومان) 30/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز لاستیک فروشی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود