طرح تابلو سوپر مارکت

طرح تابلو سوپر مارکت

  • چهارشنبه 26 شهریور 1399
  • 1865
0ديدگاه

طرح تابلو هایپر مارکت

بنر لایه باز هایپر مارکت

طرح تابلو سوپر مارکت و بنر تبلیغاتی هایپر مارکت و بنر تبلیغاتی سوپر مارکت در فرمت psd و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع چاپ بنر طرح تابلو سوپر مارکت و یا چاپ بنر طرح تابلو هایپر مارکت و یا چاپ بنر برای طرح تابلو فروشگاه مواد غذایی و ... در اندازه های مختلف استفاده نمایید.

بنر تبلیغاتی سوپر مارکت

طرح بنر تبلیغاتی سوپر مارکت و یا طرح تابلو هایپر مارکت که نمونه تصاویر آن را در بالا مشاهده می نمایید مناسب برای طرح تابلو فروشگاه مواد غذایی بوده است که دارای قسمت های زیر بوده است : دوربری png برگ های سبز درخت ، دوربری وکتور png کادر طلایی به همراه مکانی برای قرار دادن نام فروشگاه مواد غذایی و هایپر مارکت مورد نظر شما به همراه سایر نوشته ها مانند تلفن و ... که به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، دوربری png و با کیفیت مواد غذایی شامل : دوربری روغن مایع ، دوربری برنج ، دوربری بسته چایی ، دوربری قوطی رب ، دوربری پنیر و شیر ، نوشابه ، دوغ ، آب معدنی ، ماست ، ماکارانی ، سوسیس و کالباس و ... ، طرح بک گراند چوبی در زمینه طراحی ، بک گراند آبی آسمان و ... که می توانید هر یک از قسمتهیا مختلف را جابجا و ویرایش نمایید و به سایز دلخواه برای طرح تابلو تبلیغاتی هایپر مارکت استفاده نمایید.

بنر تبلیغاتی هایپر مارکت

طرح بنر تبلیغاتی هایپر مارکت در اندازه استاندارد 300 در 130 سانتی متر و به صورت افقی و با رزولویشن 72 طراحی شده است در نتیجه اینکه دارای کیفیت بالایی بوده است و شما به ارحتی می توانید با رعایت تناسب، سایز طرح را تغییر داده و به سایز مورد نیاز تغییر داده و چاپ نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر تبلیغاتی فروشگاه مواد غذایی و سوپر مارکت را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز تابلو هایپر مارکت

بنر لایه باز فروشگاه مواد غذایی

بنر تبلیغاتی هایپر مارکت

جدول مشخصات بنر لایه باز سوپر مارکت

کد طرح 2744
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 130*300 CM
حجم فایل 58 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز هایپر مارکت

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود