طرح تابلو سالن زیبایی بانوان

طرح تابلو سالن زیبایی بانوان

  • پنجشنبه 20 شهریور 1399
  • 1228
0ديدگاه

طرح تابلو آرایشگاه زنانه

طرح تابلو سالن زیبایی بانوان و یا بنر آرایشگاه زنانه ، و طرح تابلو آرایشگاه زنانه در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع طرح بنر ارایشگاه زنانه و یا طرح تابلو ارایشگاه زنانه و یا طرح تابلو سالن زیبایی زنانه و .... در اندازه های مختلف به صورت استاندارد استفاده نمایید این طرح در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است.

بنر لایه باز آرایشگاه زنانه

بنر لایه باز آرایشگاه زنانه و یا طرح تابلو آرایشگاه زنانه که تصویر نمونه آن را نیز در بالا مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : وکتور png سالن زیبایی زنانه ، متن سالن زیبایی ماهرخ ، وکتور png لوازم آرایشی به صورت آیکن با کیفیت ، مکانی برای درج و قرار دادن نوشته ها و تلفن و ... ، وکتور png حاشیه و ... همانطور که مشاهده می نمایید این طرح بنر آرایشگاه زنانه مناسب برای طرح تابلو سالن زیبایی زنانه بوده که به رنگ مشکلی و بنفش طراحی شده است.

طرح تابلو آرایشگاه زنانه

طرح تابلو آرایشگاه زنانه در اندازه 300 در 150 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید به صورت طرح تابلو برای آرایشگاه زنانه و یا سالن زیبایی بانوان استفاده نمایید ، در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح تابلو آرایشگاه زنانه را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر آرایشگاه زنانه

بنر لایه باز آرایشگاه زنانه

بنر سالن زیبایی زنانه

جدول مشخصات بنر لایه باز طرح تابلو سالن زیبایی زنانه

کد طرح 2740
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 150*300 CM
حجم فایل 9 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز سالن زیبایی زنانه

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود