طرح تابلو رستوران

طرح تابلو رستوران

  • شنبه 19 مهر 1399
  • 745
0ديدگاه

بنر لایه باز رستوران

طرح تابلو رستوران در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت بنر غذای آماده و یا بنر غذاخوری و یا بنر لایه باز رستوران و طرح لایه باز بنر رستوران و ... از آن استفاده نمایید با توجه به فرمت این طراحی کلیه بخش های آن را می توانید جابجا و ویرایش نمایید.

طرح تابلو رستوران و غذاخوری

طرح تابلو بنر رستوران و غذای آماده که نمونه تصویر این طراحی را در بالا مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری مرغ سرخ شده ، دوربری تصویر چلوکباب ، دوربری تصویر کباب ، دوربری انواع صیفی جات و سالاد ، وکتور png کادرها به همراه سایه ، مکانی برای قرار دادن تلفن و نوشته های بنر رستوران ، کادر برای قرار دادن نام رستوران و غذا خوری مورد نظر شما ، و ... که می توانید همه قسمتهای این طرح بنر رستوران را ویرایش و جابجا نمایید

بنر لایه باز رستوران

طرح بنر لایه باز رستوران و غذاخوری در اندازه استاندارد 300 در 130 سانتی متر طراحی شده است که می توانید اندازه آن را بزرگ تر و یا کوچک تر نمایید و به سایر دلخواه خود استفاده و چاپ نمایید نمونه تصویر طرح لایه باز این بنر رستوران و غذای اماده را در زیر نیز مشاهده می نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر رستوران و غذای آماده

بنر رستوران لایه باز

طرح تابلو رستوران

جدول مشخصات بنر لایه باز رستوران

کد طرح 2771
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 130*300 CM
حجم فایل 46 MB
قیمت(تومان) 30/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز رستوران

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود