بنر لایه باز رستوران

طرح تابلو رستوران و غذای آماده در فرمت psd بوده است و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید کلیه قسمت های آن را ویرایش نمایید شما می توانید این طرح را بعد از خرید و دانلود ، از آن به عنوان طرح بنر رستوران و غذای آماده و طرح تابلو غذای آماده و یا طرح تابلو غذای خانگی و یا طرح لایه باز تابلو رستوران و بنر تبلیغاتی رستوران و ... استفاده نمایید.

طرح تابلو رستوران

طرح تابلو رستوران که تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : وکتور png طرح تابلو چوبی برای قرار دادن نام رستوران مورد نظر شما و تلفن و نوشته ها ، دوربری مرغ سرخ شده ، دوربری سیب زمینی سرخ شده ، دوربری شعله های آتش ، دوربری چلو مرغ به همراه سالاد و صیفی جات ، دوربری مرغ بریان ، دوربری لیوان نوشابه ، بک گراند چوبی و ... که هر یک از قسمت های نام برده و ... را می توانید به سهولت ویرایش و جابجا نمایید و به عنوان طرح تابلو رستوران و بنر تبلیغاتی رستوران استفاده نمایید.

طرح بنر رستوران

طرح بنر لایه باز رستوران و غذای خانگی در اندازه استاندارد 250 در 100 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید در اندازه های بزرگ تر به عنوان طرح تابلو رستوران استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز نمونه های لایه باز این طرح بنر رستوران و غذای آماده را مشاهده می نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر رستوران

بنر لایه باز رستوران

طرح بنر لایه باز رستوران

جدول مشخصات بنر لایه باز رستوران

کد طرح 2781
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 100*250 CM
حجم فایل 65 MB
قیمت(تومان) 60/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز رستوران و غذای آماده

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود