بنر رستوران سنتی

طرح تابلو رستوران سنتی در فرمت psd و لایه باز بوده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع طرح بنر لایه باز رستوران سنتی و یا طرح سفره خانه سنتی و یا بنر غذاخوری سنتی و ... استفاده نمایید این طرح لایه باز بوده در نتیجه اینکه قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش نمایید.

طرح بنر رستوران سنتی

طرح بنر لایه باز رستوران سنتی که تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری تصویر دیزی ، دوربری پیاز ، دوربری سبزی ریحان ، دوربری لیوان دوغ ، دوربری گوجه ، دوربری نون سنگک ، طرح تذهیب و نقش های اسلیمی ، طرح کاشی کاری فیروزه ای ایرانی در بک گراند طراحی ، کادر اسلیمی و مکان قرار دادن نام رستوران سنتی مورد نظر شما ، مکانی برای قرار دادن متن بنر رستوران سنتی و مکانی برای قرار دادن تلفن و ... که می توانید همه قسمتهای این طرح تابلو رستوران سنتی را ویرایش و جابجا نمایید.

بنر لایه باز رستوران سنتی

بنر رستوران سنتی لایه باز بوده است که می توانید نمونه طرح لایه باز این بنر رستوران و غذاخوری سنتی را در تصاویر زیز مشاهده نمایید این طرح در اندازه استاندارد 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که قابل استفاده به صورت بنر تبلیغاتی رستوران سنتی نیز می باشد

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر رستوران سنتی

بنر رستوران سنتی

بنر لایه باز رستوران سنتی

جدول مشخصات بنر لایه باز رستوران سنتی

کد طرح 2772
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 130*300 CM
حجم فایل 80 MB
قیمت(تومان) 60/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز رستوران سنتی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود