بنر چارت سازمانی دبستان

بنر لایه باز چارت سازمانی مدارس دبستان

در فرمت psd بوده و لایه باز و قابل ویرایش. شما میتوانید پس از دانلود این طرح بنر چارت مدارس ابتدایی را در انواع چاپ بنر چارت برای مدارس ابتدایی و دبستان و یا چاپ بنر چارت سازمانی مدارس دبستان و ... استفاده نماید.

بنر چارت سازمانی مدارس دبستان

به صورت لایه باز طراحی شده است که دارای قسمت های زیر به صورت لایه های مجزا میباشد : تصویر png رهبر و امام ، وکتور png برگ درختان در اطراف بنر ، وکتور زنگ مدرسه ، وکتور رنگین کمان ، جمله رهبر درباره دانش آموزان : آینده مملکت در دست دانش آموزان است . که این متن به خط شکسته نستعلیق طراحی شده ، وکتور png تابلو چوبی برای قرار دادن نام دبستان مورد نظر شما و سال تحصیلی ، وکتور png تابلوهای چوبی برای قرار دادن عنوان شغلی معلمان و نام معلمان ، وکتور png کتاب و دفتر ، وکتور png مدادهای رنگی ، وکتور png لوازم التحریر ، وکتور png ساعت ، وکتور png گل و سبزه ، وکتور png کره زمین و سایر المانهای مربوط به مدرسه که همه قسمت های این بنر لایه باز چارت سازمانی دبستان را میتوانید ویرایش و جابه جا نمایید.

طرح بنر چرات سازمانی مدارس ابتدایی و دبستان

در اندازه 200 در 250  سانتی متر طراحی شده است که می توانید این اندازه بنر چارت سازمانی مدارس ابتدایی و دبستان را تغییر داده و در اندازه های دلخواه خود استفاده و چاپ نمایید طرح دارای کیفیت بالایی میباشد. در تصاویر زیر نیز میتوانید نمونه های لایه باز و کیفیت این طرح بنر چارت سازمانی مدارس ابتدایی و دبستان را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح بنر چارت سازمانی مدارس دبستان

بنر چارت مدارس ابتدایی

بنر لایه باز چارت سازمانی مدارس

بنر لایه باز چارت سازمانی مدارس

 

جدول مشخصات بنر لایه باز چارت سازمانی مدارس دبستان
کد طرح 2290
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 250*200 cm
حجم فایل 63 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

دانلود بنر لایه باز چارت سازمانی مدارس ابتدایی و دبستان