طرح بنر میلاد امام رضا

طرح بنر میلاد امام رضا

  • سه شنبه 10 تیر 1399
  • 705
0ديدگاه

بنر ولادت امام رضا

طرح بنر میلاد امام رضا (ع) و طرح لایه باز بنر ولادت امام رضا علیه السلام ، در فرمت psd و لایه باز بوده است که در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود این طرح قسمتهای مختلف آن را ویرایش و سپس در انواع طرح های بنر برای جشن ولادت امام رضا (ع) و ... استفاده نمایید.

بنر لایه باز ولادت امام رضا (ع)

بنر لایه باز میلاد و ولادت امام رضا (ع) از لایه های زیر تشکیل ده است : وکتور png کبوتر حرم ، تصویر png گنبد حرم امام رضا ف تصویر png گل های رنگی و شاد ، تصویر png پروانه مینیاتوری ، تایپوگرافی علی ابن موسی الرضا علیه السلام به همراه گل های اسلیمی و مینیاتوری ، تصویر png تذهیب ، خطاطی نستعلیق شکسته میلاد فرخنده امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا (ع) گرامی باد ، و ... که می توانید کلیه قسمتهای این بنر ولادت امام رضا را ویرایش نمایید

طرح بنر میلاد امام رضا

طرح لایه باز بنر میلاد و ولادت امام رضا علیه السلام در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت بنر برای میلاد امام رضا (ع) استفاده نمایید در تصاویر زیر می توانید نمونه های لایه باز بنر ولادت و میلاد امام رضا (ع) را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر ولادت امام رضا علیه السلام

بنر لایه باز ولادت امام رضا

بنر لایه باز میلاد امام رضا

 جدول مشخصات طرح بنر لایه باز میلاد و ولادت امام رضا علیه السلام

کد طرح 2682
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 34 MB
قیمت(تومان) 60/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز ولادت امام رضا (ع)

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود